ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

środa, 30 listopada 2016

Culturva - Nowa jakość świadomości

Wojna cały czas trwa! Wojna o Ciebie!


Każdego dnia jesteś bombardowany masą kompletnie niepotrzebnych Ci informacji do życia. Od narodzin masz robione pranie mózgu - wtłaczane są do Twojej głowy różne poglądy, wymagane zachowania, emocje, wiara...

Wmawiają Ci, że jesteś wolnym człowiekiem


Mózg

To nie jest prawda. Twoje dzisiejsze wybory, decyzje podjęte w życiu są tylko zlepkiem wydarzeń i narzuconych przez innych wartości - wartości które przekazał im wcześniej ktoś inny. Bądź tego świadomy, że przekonania które reprezentujesz są "miksem" tego co usłyszałeś i widziałeś.


Otwórz umysł


Cultruva to spojrzenie na rzeczywistość z zupełnie innego punktu widzenia. Totalna abstrakcja, przeciwieństwo "myślenia ogółu" - stop ideom i bezsensownym podziałom. Postaw na wolność umysłu, wyjdź przed społeczny masowy szereg - tu i teraz! 

Zacznij żyć własnym życiem, zacznij realizować swoje marzenia, cele, plany - weź życie w swoje ręce, stań się kowalem własnego losu. Odetnij się od większości społeczeństwa - bycie indywidualistą to chluba, a nie obelga jak Ci niektórzy będą próbować wmówić. Wywróć dzisiaj o 180 stopni swój aktualny punkt widzenia - od tego zacznij, to pierwszy krok lu lepszemu jutru.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
http://www.ox.ac.uk/sites/files/oxford/styles/ow_medium_feature/public/field/field_image_main/Brain.jpg?itok=OK8jbrRM

1 komentarz:

  1. Ciekawy opis bloga, nie mogę ukryć, że mnie mocno zainspirował. Będę go śledził od samego początku.

    OdpowiedzUsuń