ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

sobota, 10 grudnia 2016

Korwin-Mikke przeciw obniżkom esbeckich emerytur

Polityczny celebryta


Dnia 26 listopada 2016 Janusz Korwin-Mikke w programie publicystycznym "Młodzież kontra... czyli pod ostrzałem" na antenie TVP3 polegającym na tym, że młodzież zadaje pytania różnym osobom ze świata polityki przyznał, że jest przeciwko obniżkom esbeckich emerytur.

Cały program możecie zobaczyć pod tym linkiem - Janusz Korwin-Mikke w programie "Młodzież kontra... czyli pod ostrzałem" 26.11.2016

Korwin-Mikke przeciw obniżkom esbeckich emerytur

Korwin-Mikke masakruje Korwina-Mikke


I tak to już się kręci od ponad dwóch dekad. Janusz Korwin-Mikke to facet który przez 20 lat w polityce nie osiągnął nic, poza marnymi kilkoma procentami głosów od swoich fanów. Głoszenie radykalnych poglądów jest fajne, wzbudza skrajne emocje, ale niestety w jego przypadku są one oderwane kompletnie od rzeczywistości.
Korwin-Mikke nie dopuszcza do tego, że może nie mieć racji - jest zadufany w sobie. Co zrobi rząd - skrytykuje, co zrobi opozycja - skrytykuje - tylko poglądy JKM są jedyne i słuszne. Dla porównania Kukiz poparł w sejmie obniżkę esbeckich emerytur i to jest właśnie ta różnica, dlaczego "rockmen" w ciągu roku dostał się do sejmu z partią, a Janusz od tylu lat nie.

Korwin-Mikke: "Kobiety nie powinny mieć prawa głosu."


Słuchając niektórych wypowiedzi "Januszka" można odnieść wrażenie, że żyje on światopoglądowo w XIX wieku i początku XX wieku. Od tego czasu wiele się jednak na świecie zmieniło, niestety nie w umyśle politycznego Króla gimbazy.
Janusz Korwin-Mikke cały czas strzela samobóje, jego utopijna wizja świata istnieje tylko w jego głowie, raz chce rozstrzelać wszystkich komunistów, a raz popiera wysokie emerytury dla "esbeków".

Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

 - - - - -

Źródło zdjęcia: 
http://cdn12.se.smcloud.net/t/photos/367133/kandydaci-w-wyborach-prezydenckich-2015-janusz-korwin-mikke.jpg

1 komentarz:

  1. Korwin to dla celebryta, nienawidzę go, zadufany bufon, pieprzy głupoty od rzeczy, w ogóle jak spojrzę na nasze polityczne postacie typu Korwin, Grodzka, Palikot, Biedroń, Kalisz, Niesiołowski, Kaczyński to krew mnie zalewa jak takie osobistości są tam gdzie są. Jak widać Polski lud jest głupi.

    OdpowiedzUsuń