ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

sobota, 3 grudnia 2016

PiS vs. PO - Kwota wolna od podatku

Można się zrzygać


W ostatnim czasie trwa w Polsce żałosna dyskusja polityczna na temat kwoty wolnej od podatku. Masowe media nadal na swoich antenach, programach publicystycznych gloryfikują cały czas dwie "ukochane" przez społeczeństwo partie PiS i PO. Nakręcają w najlepsze festiwal żenady!

Hipokryzja Platformy Obywatelskiej


Pieniądze

Należy zadać pytanie - Jak bardzo trzeba być zepsutym w środku człowiekiem by publicznie wygłaszać takie bzdury jak większość reprezentantów PO? 

Za grosz samokrytyki, kłamstwo wpisane w partyjny kod DNA, mamienie ludzi nowymi żałosnymi obietnicami czy programami. Platforma Obywatelska przez dwie kadencje nie zrobiła dosłownie niczego spektakularnego w tej kwestii! Teraz mają jeszcze czelność zabierać głos w tej sprawie po 8 latach plucia w twarz wyborcy. Za grosz wstydu - są jak zakłamane żmije, a najlepsze jest to, że proponują kwotę "WOP" rzędu 8 tysięcy złotych. Szkoda, że nie zrobiliście tego np. w 2007 roku...

PiS niczym Robin Hood


Okradają bogatych i rozdają biednym - niezwykle pijarowskie zagranie pod publiczkę swoich wyborców. "Sprawiedliwość" według PiSu polega na tym, aby opodatkować jak najbardziej osoby przedsiębiorcze, chcące poprawić swój komfort życia, osoby które zdają sobie świetnie sprawę, że są kowalami własnego losu, osoby podejmujące o wiele większe ryzyko zawodowo-biznesowe, osoby które się ciągle kształcą i edukują, by polepszyć swój byt finansowy na rzecz osób tej "drugiej kategorii społecznej" (czyt. gorszego sortu).
Dla osób najbardziej zamożnych kwota wolna od podatku została zniesiona do 0. Tak właśnie wygląda sprawiedliwość, moralność Kalego.

Dziękuję, dobranoc!

Mapa
Źródło zdjęcia

Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
http://s3.egospodarka.pl/grafika2/odliczenie-podatku-VAT/Odliczenie-podatku-VAT-naliczonego-od-zakupow-przed-rejestracja-146294-900x900.jpg

2 komentarze:

  1. Nienawidzę obydwu partii! Społeczeństwo powinno już dawno wywieść je na taczkach, najlepiej na Syberię.

    OdpowiedzUsuń
  2. PiS PO samo zło :D

    OdpowiedzUsuń