ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

poniedziałek, 26 grudnia 2016

TVP i TVN czyli amerykańskie pranie mózgu

O tym się nie mówi


Rzygam już tą amerykańską antyrosyjską propagandą w polskojęzycznych mediach. "Wróg ze wschodu", "Zły Putin", "Bezwzględny dyktator", "Wojska rosyjskie bombardują szpitale w Syrii", "Napadli na Krym i Ukrainę" bla bla bla... - przykładów można mnożyć jeszcze więcej, jednak dalej nie zniosę tak żałosnego jednoznacznego sygnału amerykańskiej racji.

Skąd taka narracja?


Trump i Obama
TVN kupili amerykanie za 584 milionów euro

Dostawcą sygnału TVP dla widzów jest amerykańska firma EmiTel

Ot cały sekret amerykańskiego prania mózgu. Stany Zjednoczone tak naprawdę mają nasze media w garści i nie pozwolą, aby informacje ze świata były przedstawiane obiektywnie - one mają być antyrosyjskie i proamerykańskie. Niestety jest to smutna brutalna prawda dla Polaków.

Czy kiedykolwiek słyszeliście z informacji przedstawianych przez największe opiniotwórcze media, że Stany Zjednoczone są chyba najbardziej znienawidzonym krajem na świecie? Albo o tym, że wywołali w ostatnim 50-leciu najwięcej wojen?
Amerykańskie wojny które niosą później za sobą całe zdestabilizowane kraje, ofiary liczone są w milionach, kluczowe miasta są w kompletnej ruinie z powodu bombardowań i nalotów, miejscowa ludność żyje w totalnym chaosie - nazywane są dumnie "misjami pokojowymi", "walką o demokrację". Rosyjskie wojny mają medialnie negatywny oddźwięk - napaść, agresja, zły Putin, bla bla bla...

Doping rosyjskich zawodników na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi, korupcja w FIFA wykryta dzięki amerykańskiemu FBI...


Amerykanie są czyści, Chińczycy są czyści tylko Ci Rosjanie to koksiarze - zdyskwalifikujmy ich sportowców za doping! - jakie to głupie, płytkie, fałszywe, zakłamane. Chyba nawet nie muszę pisać, że ten cały "szefunio" WADA (pseudo niezależnej komisji antydopingowej) jest Amerykaninem - Richard McLaren który stworzył raport o dopingu rosyjskich zawodników. Najbardziej boli fakt, że ze względów politycznych kompleksów Amerykanów i nieustannie trwającej zimnej wojny na każdym tle cierpią zwykli niewinni pasjonaci sportu którzy poświęcili dla swojej dyscypliny lata treningów, a w niektórych przypadkach całe życie.

Laik i umysłowy "ciemnogród" łyknie każdego takiego newsa antyrosyjskiego - niestety wszystko to są polityczne działania. To, że tak gigantyczne imprezy jak np. mundial wybierane są nie na podstawie przedstawianych filmików w trakcie wyborów na gospodarza MŚ, tylko pod stołem idzie gruba kasa to wiadomo nie od dziś, nie trzeba być jakoś specjalnie rozgarniętym by to zrozumieć.
Jednak jak wybrano gospodarza Mistrzostw Świata 2018 jako Rosję (Katar 2022) to nagle wyciekły afery korupcyjne, amerykańskie FBI wkroczyło i cały dalszy scenariusz znamy... U.S.A. na każdym kroku chce upokorzyć Rosję.

Niemcy kupili mundial w 2006 roku

Warto zastanowić się czy danej nacji/kraju nie lubimy z jakiegoś konkretnego powodu czy po prostu z powodu wypranego mózgu jednostronną propagandą...

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - - 

Źródło zdjęcia: 
https://motley.ie/wp-content/uploads/2016/11/Obama-Trump.jpg

1 komentarz:

  1. Bliżej nam do braci Rosjan niż do Amerykanów zza oceanu.

    OdpowiedzUsuń