ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

wtorek, 10 stycznia 2017

Islam to religia przyszłości czy tego chcesz czy nie

Faktom nie zaprzeczysz


Tak wiem, że większości z Was na słowo "islam" od razu cisną się na usta tak wyszukane terminy jak "brudasy", "kozojebcy", "ciapaci", "szmatogłowi", "ale bym ich roz*****", "stop islamizacji" itd. Jednak prawdzie mówiąc to zachowanie niewiele się różni od zmasakrowanego hejterka Maksa.
Piana z pyska cieknie, rozgoryczenie sytuacją rośnie, bezradność wzrasta, poziom wkurzenia narasta, ale problem nie znika - o nie nie! - Ba! - on się nawet pogłębia z roku na rok!

Kościół Katolicki w Arabii Saudyjskiej vs. Meczet w Paryżu - czyli ekspansja islamu


Muslim Paris
Właściwie to tym porównaniem można zamknąć całą dalszą dyskusję. Co prawda istnieją jakieś zalążki Kościoła Katolickiego na Półwyspie Arabskim, ale nie oszukujmy się - porównując to wszystko z islamem w Europie możemy zobrazować to przedstawiając szalę ze słoniem i pchłą po drugiej stronie.

Według różnych danych islam do końca tego stulecia stanie się religią dominującą na świecie

A do tej informacji warto dodać, że islam jest prawie 1000 lat młodszą religią niż chrześcijaństwo, więc ekspansja jest niezwykle widoczna. Prawie żaden katolik nie jedzie zamieszkać do np. Arabii Saudyjskiej, za to muzułmanie masowo przybyli do Europy, zamieszkali tu na stałe, jest ich coraz więcej, stworzyli własne getta z sugerującym dla nieswoich napisem "NO-GO" (z ang. nie idź tutaj), ich statystyczny przyrost naturalny jest o wiele większy niż rodowitych Europejczyków, budują masowo meczety, stosują niewinnie zasadę "przez żołądek do serca" serwując masowo kebaby, dzięki olbrzymim pieniądzom szejków kupili największe kluby piłkarskie w Europie jak PSG, Manchester City, a zawodnicy FC Barcelony biegali przed 4 lata z napisem na koszulkach Qatar Airways, w 2015 roku dwóch z trzech głównych sponsorów Realu Madryt było z arabskiego świata. W masowych mediach usłyszysz powód takich działań argumentem, że "szejkowie kupują sobie zabawki" (czyt. jako kluby piłkarskie) jakkolwiek to głupio brzmi - jednak prawdziwy cel bogatych muzułmanów wydaje się tutaj być prosty - przejąć/kontrolować/mieć wpływ na największe rozrywki "białej Europy" i powoli docierać do serc "niewiernych". Najbardziej prestiżowy ranking tenisistów TOP 100 jest sponsorowany przez firmę Emirates.

Matematyka nie kłamie

Jeżeli jeden islamski radykał (czyt. terrorysta) zabije 10 chrześcijan to rachunek tutaj jest prosty. Warto przypomnieć, że islamistów w Europie i na świecie będzie coraz więcej, a to łączy się z większą liczbą zamachów w krajach "niewiernych". Taka praktyka stosowana przez lata, wieki jedynie przyśpieszy ekspansję islamu.
Sianie terroru i strachu wśród społeczeństwa to też element "wielkiej gry" w tym konflikcie dwóch największych religii tego świata. Już nie wspominając o fakcie, że Kościoły Katolickie coraz bardziej świecą pustkami.

Czy problem islamizacji dotyczy Polski? - Tak

Pochodzę ze wschodu Polski, 70-tysięczna miejscowość, licząc na szybko z pamięci znajduję 12 "serwerowni kebsów", w 2016 roku w centrum galerii handlowej w środku dnia raz widziałem 2 dzieciaków muzułmanizmów modlących się w stronę Mekki (co było lekko szokującym obrazem), ilość napotkanych osób o śniadej cerze coraz większa. Przypomnę wszystkim, że islamizacja to długofalowy proces, a nie jednorazowe wydarzenie.

Religia prawiczków i celibatu vs. Religia samców alfa i poligamii

Brzmi to absurdalnie, tak wiem, ale jakby na to nie spojrzeć to właśnie mniej więcej tak to wygląda. Islam dla facetów z punktu naturalnego jest bardziej atrakcyjny. Dominacja nad płcią "piękną", ustanawianie reguł, możliwość posiadania kilku kobiet, seks z młodymi kobietami, kult gwałtu jest na rękę Panom. Testosteron nie oszukuje, tak działamy.
Z drugiej strony celibat, promowanie wstrzemięźliwości seksualnej aż do małżeństwa jest nie oszukujmy się w dzisiejszym świecie pełnym seksu dość jałowa i starodawna. Chociaż dobrze wiemy, że w rzeczywistości mało kto się do tego stosuje.
Tak oto w kolejnej potyczce ideologicznej znowu wygrywa islam. 

Mega globalna wojna to jedyna recepta na jakąkolwiek zmianę


Nie ma innego rozwiązania i trzeba to jasno powiedzieć, spojrzeć prawdzie w oczy - malowanie kredą na chodnikach i ulicach haseł bądź obrazków łączących się z bólem ofiar po zamachach, "hashtagowanie" w internecie, zmienianie zdjęć profilowych na portalach społecznościowych to utopia, bezsens, komiczna reakcja dająca efekt odwrotny od zamierzonego. Odkąd powstał islam od tego momentu te dwie zwaśnione ze sobą kultury toczą ze sobą nieustanną wojnę trwającą już grubo ponad 1000 lat.

Jedynym pocieszeniem może być tutaj fakt, że wiele przepowiedni wskazuje na to, że trzecia wojna światowa będzie na podłożu religijnym... Tylko kto ją wygra?

Gatunek ludzki to niestety ścierwo (już dinozaury od nas były mądrzejsze) które w ramach jakiś wyimaginowanych chorych idei jest skłonna zabijać siebie nawzajem.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
https://www.thenation.com/wp-content/uploads/2015/11/muslims_praying_new_york_city_ap_img.jpg

1 komentarz:

  1. Niezwykle brutalny i zarazem przerażający tekst, ale trudno się z nim nie zgodzić. Na szczęście naszego pokolenia jeszcze problem nie będzie aż tak bardzo dotyczył, ale kto wie co będzie się działo na świecie za 100-300 lat? Strach nawet pomyśleć. Europa stanie pod flagą półksiężyca?

    Dodałabym do tekstu o napływie uchodźców, bo to też jest wielki problem. Sami sobie gotujemy ten los, my biali ludzie tego świata.

    OdpowiedzUsuń