ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

sobota, 18 marca 2017

Co Holocaust dał Żydom?

Każdy kij ma dwa końce


W każdej najgorszej sytuacji możemy zawsze odnaleźć odrobinę pozytywnych wniosków. Życie to nieustanny Ying Yang, koncepcja przeciwieństw sił która się wzajemnie uzupełnia, istnieje, czy łączy.
Holocaust czyli masowy mord rasy żydowskiej przez osoby z III Rzeszy (Rzesza Niemiecka). Wydawać by się mogło, że nic pozytywnego w takiej absurdalnej zbrodni stworzonej przez ludzi dla ludzi nie można znaleźć. Jednak życie pokazuje, że to właśnie sami poszkodowani na holocauście uzyskali najwięcej korzyści patrząc przez pryzmat czasu.

Holocaust

Przesiew rasy


Pisząc bezczelnie - zginęli najbardziej pechowi, najsłabsi, którym nie udało się uciec - przeżyli najsprytniejsi, najbardziej walczący o życie, najbardziej skłonni do poświęceń i wyrzeczeń, najwięksi szczęśliwcy którym udało się przeżyć, najlepsze geny poszły dalej...
Według danych żyje ich około 13-16 milionów (Wikipedia, Polska Times), należy do nich jeszcze dołączyć osoby które mają korzenie żydowskie, czy też osoby które pozmieniały tożsamość. Jest ich tylko około 0,02% całej ludzkości, zaledwie 2 promile.

Z drugiej strony nie bez powodu się mówi, że ludzie z żydowskimi korzeniami kontrolują światem skoro główne najważniejsze stanowiska w światowych największych korporacjach, bankach, organizacjach, rządach w poszczególnych państwach stanowią wyznawcy judaizmu.

20 % laureatów nagrody Nobla to Żydzi, połowa z nich ma polskie korzenie!

Rotschildowie - potężna żydowska rodzina objęta licznymi teoriami spiskowymi.

Petro Poroszenko - prezydent Ukrainy ma korzenie żydowskie. 

Goldman Sachs - jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie, założony w 1869 roku oraz mający swoją siedzibę w Nowym Jorku. Na jego czele stoi Lloyd Craig Blankfein urodzony w żydowskiej rodzinie.

PokerStars - to najwiekszy na swiecie poker room online. Głową firmy jest Isai Scheinberg który urodził się w Izraelu. 

10 polskich Żydów, którzy zmienili dzieje świata!

Adam Michnik - redaktor naczelny Gazety Wyborczej ma korzenie żydowskie.

Powyższych kilka przykładów to tylko malutki wierzchołek góry lodowej. Żydowskich znanych aktorów gwiazd światowego formatu jest cała masa - Harrison Ford, Ben Stiller, Woody Allen, Sean Penn, Roman Polański, David Duchovny, David Beckham, Stanley Kubrick, Dustin Hoffman, Adam Sandler. Dosłownie każda najważniejsza dziedzina jest mocno objęta żydowskimi powiązaniami.

Dlaczego Żydzi są bogaci i wpływowi?


Książka "Lalka" Bolesława Prusa:

"U nas, panie, niby u Żydów, jak się młodzi zejdą, to oni nie zajmują się, jak u państwo, tańcami, komplementami, ubiorami, głupstwami, ale oni albo robią rachunki, albo oglądają uczone książki, jeden przed drugim zdaje egzamin albo rozwiązują sobie szarady, rebusy, szachowe zadanie. U nas ciągle jest zajęty rozum i dlatego Żydzi mają rozum, i dlatego, niech się pan nie obrazi, oni cały świat zawojują. U państwa wszystko się robi przez te sercowe gorączkę i przez wojnę, a u nas tylko przez mądrość i cierpliwość."

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

 - - - - - 

Źródło zdjęcia: 
http://malydziennik.pl/imgcache/1250x700/c/uploads/news/holocaust01-small.jpg

1 komentarz:

  1. kolejne dowody na to ze zydowstwo kontroluje swiat

    OdpowiedzUsuń