ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

piątek, 3 marca 2017

Zalew Ukraińców jest miodem dla PiSu

Tania siła robocza


PiS wygrał wybory w najlepszym dla siebie momencie. Dzięki wojnie na wschodzie Ukrainy uzyskali tanią siłę roboczą która jest fundamentem każdej potężnej gospodarki - Chin, Stanów Zjednoczonych, Indii czy Francji.
Zwykli cywile uciekli na zachód w poszukiwaniu bezpieczeństwa i spokoju. W pogoni za chlebem trafili z musu na "lepszy zachodni świat". Choć dla nas wydaje się to absurdalne to nasze zarobki dla nich są na wiele wyższym poziomie jeżeli chodzi o standard życia.

Andrzej Duda Ukraina

Euro 2012


Złączyło nasze narody jeszcze bardziej niż pamiętna pomarańczowa rewolucja i wsparcie Ukrainy przez Polskę w tej rewolcie. Ostatnie lata to apogeum jedności i solidarności z naszymi braćmi zza wschodniej granicy. Wspólne wizyty polityków obu krajów, obustronne pogodzenie niewygodnych faktów historycznych, tworzenie różnych aktów prawnych, umów, oraz ustaw które mają na celu polepszenie relacji między narodami.

To wszystko dzisiaj owocuje, a najbardziej zyskuje na tym Polska gospodarka. Wielu Polaków w ciągu ostatniej dekady, a dokładnie to od 2004 roku gdy weszliśmy do Unii Europejskiej, wyjechało za granicę. Większość najlepszych fachowców opuściła kraj - budowlańcy, lekarze, pielęgniarki, ludzie zdolni, najczęściej młodzi do pracy. Pojawiła się ogromna dziura na polskim rynku pracy w braku wykwalifikowanych pracowników. Odsiecz nadeszła z Ukrainy...

Nowoczesna + Ukraińcy = Wygrana PiSu

W tym momencie nie istnieje w Polsce żadna opozycja, a istnieje antyopozycja która każdą medialną zagrywką jeszcze bardziej się kompromituje i umacnia zwolenników PiSu których de facto przybywa. Kolejna kwestia to wyżej wspomnieni Ukraińcy którzy napędzają PKB. W każdym mieście, a najbardziej tych położonych na wschodzie Polski panuje zalew osób zza wschodniej granicy. Lokalne gazety o nich piszą - pracują po 12-16 godzin, zarabiają po 3000 zł, są zadowoleni. Przedsiębiorcy są zadowoleni z taniej siły roboczej, ich zyski rosną, gospodarka kraju się napędza, Ukraińcy są zadowoleni z dobrobytu i życia w bezpiecznym kraju. PiS na tym wiele ugra!

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

 - - - - - 

Źródło zdjęcia: 
http://www.newsweek.pl/g/i.aspx/1200/0/newsweek/635857981196101491.jpg

2 komentarze:

 1. panie daj pan spokoj w polsce od 27 lat rzadza te same mordy, aws, unia wolnosc to dalsze klony pis po nowoczesnej sld, psl wszystko na jedno kopyto

  jedynie kukiz 15 to nowosc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się... Wszystko to jest to samo, tylko pod szyldem innej partii. Nie ma zupełnie na kogo głosować.
   ~Wer

   Usuń