ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

niedziela, 24 grudnia 2017

Teatr niczym w reżyserii Tarantino na KSW - Wrestling!

SPEKTAKL FESTIWALU ŻENADY


Jakie to było żałosne... Zupełnie jak dla motłochu rodem z pudelka czy innego plotkarskiego syfu. Jak to wyglądało w rzeczywistości? Otóż tak:

Uliczny raper (POPEK) swego czasu z wyrokiem za kratami, później na emigracji na banicji, raper, twarde zasady, elo elo wiadomo o co chodzi - PROWADZI 5 MINUT LEŻĄC NA PRZECIWNIKU czyli nasterydowanym aktorze z KONFIDENCKĄ udokumentowaną przeszłością, idolem gimbusów (sorry już gimnazja zlikwidowali) - nastoletnich koneserów gangsterskich filmów od Vegi (aka Krzemiecki, bo Vega fajniej brzmi) gdzie zagrał rolę KONFIDENTA i typowego debila który poza mięśniami nie ma mózgu. 

NIESAMOWITY ZWROT AKCJI W DRUGIEJ RUNDZIE


Teraz Strachu (czyt. ten farmazon), leży na ulicznym raperze i ostatecznie konfident wygrał. Teraz zasapani zawodnicy - gra aktorska nie mogą złapać tchu. Mateusz Borek podchodzi do KONDONA (jak go nazwał Artur Szpilka) i się go pyta: Co tam hehe? A KONDON odpowiada: Dajcie mi w następnej walce Szpilkę, chce Szpilkę! 

KOLEJNY RAZ NIESAMOWITY ZWROT AKCJI

Nagle Artur Szpilka uliczny bokser który pomówił Stracha, że jest frajerem i konfidentem wchodzi elegancko przez wrota którymi wchodzą zawodnicy (bo to wcale nie wyglądało jakby on tam czekał za filarem aż go wywołają "teraz Artur", oczywiście z trybun nie mógł wejść) i idzie w kierunku oktagonu (klatki) i zaczyna bić konfidenta... Wow!

To na pewno nie była ustawka! Artykuł pierwszy i drugi, bo dalej już wiadomo, że coś się święci:
- Artur Szpilka blisko walki w KSW. Są negocjacje z Mateuszem Masternakiem
- Z boksu do MMA? Artur Szpilka coraz bliżej KSW 

Show must go on! - Czyli każdy leci na hajs


Teatr niczym w reżyserii Tarantino na KSW - Wrestling!
Tutaj znajdziecie opinię o konfidencie, wszystkie dokumenty i jego zeznania (filmik na YT):


Najbardziej boli fakt, że ludzie jadą po Szpilce w komentarzach jak po burej suce, a nie są świadomi tego, że to wszystko było wyreżyserowane. Dobrze, że w Polsce jeszcze nie transmitują mocno w głównych kanałach wrestlingu, bo ludzie zaczęliby myśleć, że to jest naprawdę.

Wrestling (ang. professional wrestling, pro wrestling; pl. zawodowe zapasy) – rodzaj rozrywki sportowej, która łączy sporty walki i teatr.

Kto wygrał?


Hajs... Kogo zobaczymy jeszcze na KSW? Durczoka? Owsiaka? Małysza? Ibisza? Możemy być za to już pewni, że zobaczymy Artura Szpilkę na KSW. Jest to więcej niż pewne po walce Popek vs. Strachu.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
www.onlinetvupdate.com/wp-content/uploads/2017/03/20160403_wm32_dusleyusos-02686fa4b506e72a2c70bea2f006dcc2.jpg

1 komentarz:

  1. hahahahahah 1000% gardze trafione w puuunkt gardze tym KSW juz sobie lepiej UFC poogladac, ale ostatnia walka byla dobra

    OdpowiedzUsuń