ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

piątek, 23 lutego 2018

Europa potrzebuje "katolików" z nożami z Brazylijskich faweli i Meksykańskich karteli

Miecz sprawiedliwości w serce dla islamskiej zarazy


Europa w dobie kryzysu demograficznego kilka tat temu wpadła na absurdalny pomysł ściągnięcia do siebie taniej siły roboczej z krajów islamskich - Afryka, Półwysep Arabski, Bangladesz, Pakistan itd. Tu wcale nie chodziło o jakąś wielokulturowość wbrew powszechnej opinii tylko o czystą ekonomię - zero-jedynkową niczym kod binarny.

Ktoś spojrzał na dane demograficzne Europy zachodniej i sobie pomyślał - Ulala! - Rodzi nas się zdecydowanie za mało! Kto będzie produkował Citroeny, Passaty, BMW, Seaty? - Kto będzie płacił na obiecane wysokie emerytury starym Niemcom? - Tak oto powstała idea dla plebsu o jakiejś jedności ras, jedności kultur itd.

Imigranci z Ameryki Południowej i Meksyku byliby o wiele lepsi


Europa potrzebuje "katolików" z nożami z Brazylijskich faweli i Meksykańskich karteli
Nie dość, że lubią grać w gałę to jeszcze są katolikami. To by byli idealni kandydaci dla wyludniającej się Europy. Są bardzo gorliwi na punkcie religii i naprawdę nie warto z nimi żartować na tym punkcie tak jak to bywa na Starym Kontynencie, przez głupi żart można by jeszcze wyłapać nocą jakąś kosę pod żebra za śmieszki z Jezusa czy Maryi.

To są idealni kontrkandydaci przeciwko islamizacji w Europie!
To oni powinni przypłynąć na pontonach przez ocean do Europy, a nie murzyni!

Straszą media tą wojną w Syrii, że tam tyle osób zginęło od 2011 roku około 300 000. Tak bardzo piętnują tą wojnę, nagłaśniają - niekiedy słusznie, ale liczba morderstw w Brazylii to ponad 60 tysięcy rocznie i to bez wojny!

"- W 2016 r. Brazylia zanotowała rekordową, największą w historii kraju liczbę zabójstw - 61619. Oznacza to, że średnio 168 osób dziennie i 7 osób na godzinę traci życie - podało pozarządowe Brazylijskie Forum Bezpieczeństwa Publicznego." - Źródło

Zamiast kebaba by było burito


Zalew Polski przez Ukraińców jeszcze jakoś czkawką nam się nie odbił. Nikt nie wjeżdża na wiejskich festynach z muzyką disco polo ciężarówkami w tłum. Podobny los nie spotkałby zachodniej Europy gdyby zamiast Mahmeda czy innego Abdula pracowałby jakiś Gurrerio Luis Novarres Antonio.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia:
http://www.talkativepictures.com/wp-content/uploads/2013/02/Daily-life-3rd-stories-tomas-munita-el-salvador-gang-1024x682.jpg

1 komentarz:

  1. kazda religia powinna zostac zniszczona juz w zarodku

    OdpowiedzUsuń