ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

piątek, 26 stycznia 2018

FuturoCoin - Wchodzimy grubo i szybko wychodzimy z zyskiem

Poważny plan inwestycyjny na SCAMIE?


Czemu nie? FuturoCoin to nowa kryptowaluta która pojawi się na największej polskiej giełdzie już od 31 stycznia 2018 roku. Ale w czym leży problem? Problemem dla wielu osób jest to, że tą kryptowalutę "stworzyły" osoby z portalu społecznościowego-zarobkowego FutureNet.
Dla jednych to podejrzany wielki scam, klasyczna internetowa piramida finansowa, program typu Revenue Share który prędzej czy później upadnie. Tutaj należy mocno podkreślić też obiektywne fakty - upadło też grono.net, na naszej-klasie już nikogo nie ma, a Gadu-Gadu mało kto używa. Upadły też takie giganty jak Kodak czy Nokia.

FuturoCoin - Wchodzimy grubo i szybko wychodzimy z zyskiem

Wzrost w pierwszych dniach będzie murowany! To pewniak lutego!


Brzmi to jak klasyczne naganianie marketingowców MLM, ale takie są fakty. Skoro prezesi FutureNet czyli twórcy FuturoCoin dogadali się z największą polską giełdą do handlowania kryptowalutami BitBay to widocznie projekt musi być sprawdzony i niekoniecznie trzeba go łączyć z portalem FutureNet.


Moda na kryptowaluty trwa, ciągle powstają nowe, prezesi programu widać, że idą cały czas do przodu i stawiają na rozwój. Być może i FutureNet kiedyś upadnie jak bank Lehman Brothers który działał od 1850 do 2008 roku, ale ja tu poleciłbym skupić się wszystkim na stworzonej przez nich kryptowalucie, przede wszystkim w lutym, na starcie.

W powietrzu unosi się zapach pieniędzy


Tak jak w przypadku większości startów spółek akcyjnych na giełdzie - w początkowej fazie są zazwyczaj potężne wzrosty co jest świetną okazją do łatwego zarobku i tak samo będzie z FuturoCoin.


Trudno sobie wyobrazić sytuację by cena na starcie od razu poszła w dół, bo kto miałby ją kupić skoro nikt jej jeszcze nie ma oprócz garstki osób? Zobaczymy efekt tłumu, stada, większość, konformistycznego podejścia - wszyscy zaczną kupować na starcie i cena z logicznego punktu widzenia będzie rosła. Należy pamiętać, że FuturoCoin jest oparty na portalu społecznościowym liczącym tysiące, jak nie miliony użytkowników na całym świecie! To jest pewniak (choć nie lubię tego słowa), że tysiące osób zainwestują w tą kryptowalutę.

Mój plan inwestycyjny na FuturoCoin wygląda następująco: 
- Wzięcie kilku pożyczek online
- Kupno na starcie jak największej ilości FuturoCoin
- Poczekanie na wzrost i sprzedaż w ilości kwoty kredytów by je spłacić
- Pozostała część będzie czekała na rozwój sytuacji tej kryptowaluty


Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

 - - - - -

Źródło zdjęcia: 
http://tomekbarnat.pl/wp-content/uploads/2017/12/futuro-830x468.jpg

3 komentarze:

 1. nie głupi nawet pomysł xD przez łiikend to przemyśle

  OdpowiedzUsuń
 2. Odnieś się do swojego wpisu do FutoroCoin dzisiaj, proszę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. FutureNet to potężny SCAM, nie wiem czy nie większy niż świętej pamięci Traffic Monsoon. Co nie znaczy, że na SCAMie można zarobić. Trzeba wiedzieć kiedy ewakuować się z programu. Osobiście uważam, że FutureNet pociągnie przynajmniej jeszcze spokojnie dobry rok jak nie dłużej, więc wchodzenie w program powiedzmy, że jeszcze jest ok.

   Odnośnie samego wpisu to co tu dużo powiedzieć, cały misterny plan poszedł w PiSdu jak to powiedział Siara w Killerze. FuturoCoin nie wszedł na BitBay, a moim zdaniem gdyby wszedł na poważną giełdę to by były gwarantowane wzrosty. Tak się też nie stało więc nie ma co komentować.

   Osobiście mam konto na FutureNet, ale nie mam żadnych paczek i poleconych osób. Wiem jak działają tego typu programy revenue-share, HYIP itd.

   Usuń