ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

piątek, 19 stycznia 2018

Gluten, Laktoza, Cheat Meal - WHAT?!

Człowiek pił mleko od zawsze, teraz jest niezdrowe...


Zdrowe diety, porady prosto od marketingowców z telewizyjnych reklam, czasopism, samozwańczych dietetyków blogerów, jutuberów powołujących się non stop na klasycznych amerykańskich badaniach naukowców zza wielkiej wody.
Tak oto powstały cudowne pastylki dla osób które nie tolerują produktów mlecznych. Wszystko poparte badaniami z kosmosu, że tam niby 3/4 społeczeństwa bądź ludzi dorosłych cierpi na takie zaburzenie zdrowotne.

SKĄD SIĘ WZIĘŁA MODA NA BEZLAKTOZOWE PRODUKTY? - Wyjaśnienie
WAŻNE - PRZECZYTAJ TO DO KOŃCA

- Nietolerancja na laktozę różni się znacznie między krajami. W Skandynawii jest to odsetek około 2%, u ludzi białych w Stanach Zjednoczonych około 15%. Meksykanie około 50%, rasa czarna 80%, natomiast mieszkańcy Południowo-Wschodniej Azji aż 90%.

- Do USA czyli jednego z największych rynków oraz najbardziej popularnego (czyt. medialnego) imigruje z roku na rok po około 15 milionów Meksykanów (legalnie i nie), plus należy dodać do tego rasę osób o czarnej karnacji oraz Azjatów.

- Logicznie myśląc, zwiększa się odsetek osób nietolerujących laktozy. Tak oto w tym miejscu działa marketingowców, badaczy na zamówienie korporacji wytoczyło swoje pazerne działa w ludzkość i zaczęła się cała karuzela śmiechu i artykułów o szkodliwości mleka w diecie, które człowiek pił od tysiącleci.

BRUTALNE PODSUMOWANIE FAKTÓW JAKI TO MA ZWIĄZEK Z TOBĄ, BĄDŹ TWOIMI DZIEĆMI

- Rodzicom i dzieciom robi się pranie mózgu, wpaja się do głowy marketingową ściemę o szkodliwości mleka. Najczęściej są atakowane niewinne nieświadome dzieci które słyszą o tym, że mleko pite przez dzieci jest czymś złym, niezdrowym, szkodliwym.

- Jaki jest tego efekt? - Osteoporoza stopniowo niszczy i osłabia kości powodując, że stają się one porowate i kruche. W roku 2035 chorych na osteoporozę będzie 3,5 mln osób.

 Jeden z głównych powodów:
- "Długotrwałe niedobory wapnia w diecie (np. z powodu eliminacji produktów mlecznych),"

Na Twoim wymyślonym przez marketingowców w celu zarobku pseudo-zdrowym odżywianiu stracisz Ty bądź Twoje dziecko, a zarobią koncerny farmaceutyczne na Twoim leczeniu.

Gluten, Laktoza, Cheat Meal - WHAT?!

Tenisista, były lider rankingu ATP Novak Djokovic winny modzie BEZGLUTENOWEJ


Serbski tenisista Novak Djokovic - zdobywca 12 tytułów wielkiego szlema przed rokiem 2011, był dobrze zapowiadającym się zawodnikiem, ale nie grał aż tak piekielnie dobrze. Szybko się męczył, miał jakieś problemy zdrowotne.
Dietetyk Igor Cetojevic oglądał jego mecz w 2010 roku z Tsongą, widział jak chłopak się męczy na korcie, stwierdził, że ma jakieś problemy trawienne. Tak oto wyszło, że ma alergie na dzisiaj sławny już gluten.

Pamiętaj, że Djokovic MA ALERGIĘ na gluten (on ma, niekoniecznie musisz mieć Ty), a fakty są takie, że takich osób cierpiących na coś związanego z glutenem ma jakieś 0,5% społeczeństwa bądź pewnie i mniej.

Tenisista po zmianie diety, osiągnął w 2011 roku, jeden, jak nie najlepszy sezon w karierze, 3 wygrane tytuły wielkoszlemowe w ciągu jednego sezonu, do tego mnóstwo innych prestiżowych turniejów. Co to spowodowało?
Marketingowcy wytoczyli swoje działa popierając się na badaniach amerykańskich naukowców... Kolejna karuzela śmiechu i zdrowego odżywania się zaczęła. Czy ktoś pamiętał cokolwiek o glutenie przed rokiem 2010? No właśnie...

Gluten szkodliwy! Gluten szkodzi! Patrz na Djokovica, nie je chleba i jaki sukces ma! O Panie! Wszystkiemu winny gluten! Kup płatki bezglutenowe! Koniec z glutenem to szatan!

Zaczęło się na dobre, kolejny raz wciskanie nieświadomemu społeczeństwu, wizji chorób której nie mają, nowych diet, nowego eko-żarcia za które trzeba więcej zapłacić. Na sztucznym problemie zarabiają oczywiście koncerny żywieniowe i wszelkiej maści eksperci na zamówienie...

"Ta okropna pszenica wraz z tym okropnym żytem sprawiły, że zaczęliśmy budować osady, później grody, miasta i kraje. Trudno przypuszczać, jakoby po tylu latach wspólnej egzystencji nagle większość ludzkości zaczęła mieć poważne problemy z najbardziej podstawowym składnikiem swojej diety."

Kiedyś wychodziło się na pizzę, hamburgera, dzisiaj robi się czit mil...


Tak przynajmniej robi większość maniaków z siłowni, bycia fit czy eko. Całemu światu trzeba oznajmić, że je się batona, czekoladę czy tłustego kebaba. Jutuberzy to w ogóle idą po całości... Wygląda to mniej więcej tak:

- "Patrz widzu szanowny! Dzisiaj robię sobie czit mil na 3822 kalorie... "
Teraz koleś: idzie do McDonald'sa, zamawia zestaw, czeka na niego, zaraz zacznie się najważniejsza część:
- Koleś nagrywa jak je hamburgera, pizzę, hot-doga, popija colą, cokolwiek podobnego (co jest czymś zupełnie normalnym w świecie ludzi) i zaczyna prawić swój wykład moralny:
- "Hej widzu, zluzuj czasami z tą siłownią, daj sobie na wstrzymanie, zobacz ja też jem pizzę, lody od czasu, nie musisz trzymać restrykcyjnej diety, wszystko spalimy dziku, będzie motywacja i będzie sukces, zaufaj mi..." (przynajmniej +10 minut takiego gadania przy tym jak ktoś je duży kubełek skrzydełek z KFC)

A na końcu klasyczna modlitwa jutuberów...

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
http://www.healthywomen.org/sites/default/files/istock-640211994.jpg

1 komentarz:

  1. DZISIAJ PIĄTUNIO CZAS NA CZIT MIL I BROWAR

    OdpowiedzUsuń