ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

piątek, 12 stycznia 2018

Kierowcy "Tirów" wyginął jak dinozaury czy pucybuty

Ciężarówki na tory


Pewnie nie jeden z Was kojarzy takie anty-tirowe akcje. Jednak dla fanów nienawiści dużych samochód ciężarowych przyszłość może okazać się jeszcze inna i z dużym prawdopodobieństwem tak będzie.

Świat idzie do przodu, a wraz z nim technologia. Już dzisiaj testowane są, poważne projekty mające wyeliminować ludzki błąd czyli w wolnym tłumaczeniu sztuczna inteligencja (ang. AI) ma zastąpić kierowców.

Amazon już pokazał w 2016 w Seattle jak można wyp*******ć kasjerki i zrezygnować z kolejek. To przyszłość handlu, a pewnie za 50 lat standard. Prawdopodobnie to samo czeka kierowców ciężarówek.

Taksówkarze walczą z Uberem


Kierowcy "Tirów" wyginął jak dinozaury czy pucybuty
Wymierające zawody... W dzisiejszych czasach pucybuta to możemy jedynie na filmach zobaczyć, szewca znaleźć jak igłę w stoku siania, a latarnik który podpala latarnię, jest tylko tak naprawdę dodatkiem jako pracownik dla turystów.

Odkąd pojawiła się aplikacja Uber w szczególności w większych miastach na taksówkarzy padł blady strach. Pojawiła się nagle niespodziewana konkurencja którą mógłby zostać każdy kto posiada samochód i urządzenie mobilne.

Z biegiem czasu zapewne to samo czeka kierowców ciężarówek aż zastąpi ich kod binarny - ciąg zer i jedynek. Kolejny zawód dla prawdziwych motoryzacyjnych maniaków zginie śmiercią naturalną. Podziwiam kolesi którzy potrafią być po 2 tygodnie w trasie, w malutkiej kabince. Nie wiem czy różni się to czymś od więzienia poza zmieniającymi się za szybką widokami. Szacun!

McDonald's już od jakiegoś czasu wstawia urządzenia przy swoich restauracjach szybkiej obsługi urządzenia do automatycznego zamawiania i płacenia - kasjerki kolejny raz usłyszą Get Out Bitch!

Umiejętności miękkie w cenie przyszłości


Powtarza to coraz więcej osób, a w szczególności można to usłyszeć od osób przedsiębiorczych. Może i jeszcze takie zawody jak sędziowie, lekarze, strażacy, robotnicy itp. będą prawdopodobnie potrzebni zawsze, to już zawody typu kierowcy, kasjerzy, magazynierzy są pod mocnym odstrzałem przez technologię. Tu myśl nasuwa się sama czy problem bezrobocia nie będzie coraz większy?

Swoją drogą największy kontenerowiec świata obsługiwany jest tylko przez 22-34 osoby (LINK).

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/226906_ciezarowka_freightliner_droga.jpg

1 komentarz:

  1. Bardzo dobrze, że tak się stanie. Kierowcy tirów na drogach są uciążliwy. Po drugie każdy pamięta chyba jak zamordowali Polaka w Berlinie i islamiści wjechali w tłum przechodniów. Ja się boję tych brudasów.

    OdpowiedzUsuń