ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

czwartek, 4 stycznia 2018

Najlepsza kryptowaluta na rok 2018 - BYTEBALL

Chcesz grubo zarobić?


Gdy wszyscy (czyt. stado najczęściej baranów) spekulują na temat kursu Bitcoina, Liska, Ethereum, Ripple itd. które są dość drogie, pomijając fakt, że są podzielne to warto zainteresować się wschodzącymi walutami o jeszcze niskiej kapitalizacji.

Pamiętasz jak plułeś sobie w brodę gdy Bitcoin kosztował po 10, 100 czy nawet 1000 dolarów?

Nie bądź frajerem i nie popełnij drugi raz tego samego błędu. W ciągu roku 2018 szacowany zysk na Byteballu wynosi w granicach 1000-5000%. Dziś 5 000 000 bytes kosztuje około 5 dolarów.

Najlepsza kryptowaluta na rok 2018 - BYTEBALL

Uwolnienie Byteball od ceny Bitcoina


Nastąpiło na dniach przy korekcie na najpopularniejszej kryptowalucie świata. Wykres mówi o tym dobitnie:

Byteball cryptocurrency

Byteball nie posiada blockchaina, jest to wręcz nowa poważna alternatywa której przyglądają się potężni gracze na rynku. Coraz częściej i poważniej mówi się o pozbyciu się klasycznego pieniądza (papierowego - fiducjarnego opartego na wierze który ciągle jest dodrukowywany co wzmaga tylko inflację).

Na naszych oczach tworzy się coś zupełnie nowego, co jest aktualnie w fazie testu. W dobie wszędobylskich smartfonów płatności kryptowalutami nie są wymysłami futurystów tylko to już się dzieje w realnym świecie! Wszystko co prawda jest w powijakach, ale to właśnie mało komu znany Byteball może przejąć pałeczkę zmodernizowania finansowego świata.

Idealnie podzielny


Byteball jest trochę jak waluta np. Euro czy Dolar, który dzieli się na centy. W przypadku tej kryptowaluty mamy GB czyli podobnie jak w komputerze, na dodatek jeszcze Blackbytes. W wielkim skrócie polecam SZYBKO zainteresować tą kryptowalutą dopóki jej ceny są jeszcze bardzo tanie. Samo uwolnienie ceny od lidera rynku Bitcoina o tym świadczy, że Byteballem należy poważnie się zainteresować.

Oficjalna strona i download aplikacji: 
https://byteball.org/
Anglojęzyczny temat o Byteball:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2020882.0

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
https://forklog.com/wp-content/uploads/byteball-large-1024x448.jpg

1 komentarz:

  1. Nie wiedziałem o tej kryptowalucie, dziękuję autorze. Zainwestuje sobie skromnie 50 dolarów w nią. Oby było tak jak piszesz.

    OdpowiedzUsuń