ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

poniedziałek, 12 lutego 2018

Banksterski neokolonializm - Polska w okupacji po 1989 roku

Nic nie jest za darmo - Nawet cena iluzorycznej wolności III RP


Banksterski Neokolonializm - Polska w okupacji po 1989 roku

Rzeczypospolita Polska to drugie państwo na świecie które ustanowiło konstytucję tuż po wujku zza wielkiej wody - Stanami Zjednoczonymi. Wujek ten od dobrych kilkudziesięciu dekad, toczy cały czas zimną wojnę ze swoim wrogiem potężną Rosją. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - akurat w tym przypadku patrząc na rozwój gospodarczy to cały arabski świat i Azja.
Tak oto kawałek po kawałku podcina jej komunistyczne skrzydła. Wojna w Wietnamie, Korea Północna, Kuba, Wenezuela, północna Afryka, Bałkany, aktualnie Ukraina i oczywiście rozbity po 1989 blok wschodni który był w ryzach ZSRR.

Populacja Litwy, wniosek nasuwa się sam:

Populacja Litwy
Źródło

Kajdanki z kredytów


W ogóle to żyjemy w dziwnym świecie patrząc na to wszystko z boku obiektywnym okiem. Banki które mają wizerunek zaufanych instytucji udzielają pożyczek pieniędzy których nawet nie mają. Żeby było zabawniej to prawie wszyscy z nas potulnie co miesiąc każdą wypłatę zanosimy lub dostajemy do banku - bo tam są pieniądze podobno bezpieczne.

Ludność Polski
Źródło

Powyższe wykresy obrazują czym jest poczucie iluzorycznej wolności. Polska gospodarczo się rozwija, jesteśmy coraz bogatsi, ale za cenę tożsamości narodowej, miłości, wartości rodzinnych. W życiu nie ma nic za darmo.
Kajdanki z kredytu na dwie dekady w zamian za mieszkanie, stres przed utratą pracy w korporacji, brak czasu dla dziecka, liczenie każdego grosza, obawa przed kolejnym dzieckiem - bo nie będzie Cię stać na luksusowe wykreowane wystawne życie. Przecież musisz się pokazać przed znajomymi podobnie myślącymi jak Ty!

Źródło

Kondominium amerykańsko-niemieckie pod żydowskim nadzorem powierniczym


Nie będę ukrywał, że mam pewne dość mocne, ale w pełni zrozumiałe obiekcje do wszystkich gloryfikujących Stany Zjednoczone i rusofobów. Wybitnie inteligentnym nie trzeba być by skojarzyć fakt, że zdecydowana większość mediów w Polsce jest w rękach Niemców lub Amerykanów jak np. TVN, i nie bez powodu od dekad serwują nam antyrosyjską papkę, jacy to Rosjanie są źli, a Amerykanie, Żydzi i Niemcy wspaniali. Ba! Posądziłbym nawet tą trójcę świętą o zamach/katastrofę w Smoleńsku, ale to temat na inny artykuł.

Żydzi rządzą światem
Źródło
Finansowe zniewolenie Polaków i całego bloku wschodniego

Ten wykres ludności Litwy i magiczne słowo "INDEPENDENT" czyli niezależni to taki paradoks sytuacji. Dziś takie malutkie państewka jak Litwa, Polska na arenie międzynarodowej nie mają nic do powiedzenia - nie oszukujmy się.
W ryzach sojuszy, ONZ, UE, innym traktatom, funduszy, tu wpisz całą litanię jakiś skrótów - praw człowieka, GPW, KSW, HWDP, UEGUO itd. których normalny człowiek nie rozumie i nawet nie pojmuje, że jego państwo jest w jakiejś strukturze - wspólnoty czegoś tam, bank centralny, światowy, bank europy, wolność handlowa, bla bla bla itd.

Polska - demografia Miasta Wieś
Źródło

Dali nam możliwość wolności wypowiedzi - dzisiaj możemy pluć jadem na Kaczyńskiego, albo Donalda Tuska, możemy być otwarci na świat, podróżować wszędzie, akceptujmy wszystkie zboczenia i dewiacje seksualne, możemy robić sobie selfi z pieskiem i wrzucić je na łola, ale w tym wszystkim zatraciliśmy wartości jak rodzina, naród, patriotyzm, WŁASNOŚĆ...

Dziś nawet sadząc drzewo na swojej działce musisz na kolanach błagać urzędnika za garść monet czy te drzewo możesz ściąć, bo jak życzliwy sąsiad na Ciebie doniesie to otrzymasz karę. Taka to ta nasza wolność.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

 - - - - -

Źródło zdjęcia: 
https://frontview.files.wordpress.com/2013/03/jews1.jpg

1 komentarz:

  1. Mocny temat, rzeczywiście tak jak. Dzisiaj za sznurki pociągają ludzie z mocnej inżynierii społecznej, zwoływanie na fejsach do buntów, zielone ludziki, dezinformacja itd.

    Czytałem kiedyś sobie rosyjskie media to w ogóle, masakra. 100% inne wiadomości niż te z amerykańskich stacji. Polecam myśleć tak, żeby nie skupiać się na jednej stronie tylko.

    OdpowiedzUsuń