ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

piątek, 9 lutego 2018

Biała cywilizacja WYMIERA przez AUTORYTET - PRAWICZKA Jezusa Chrystusa

Prawiczek, Celibat, Potępienie dla seksu


To nie mogło się udać!

Natura swoją drogą, a katolicko-chrześcijańskie opowieści swoją. Pisałem o tym już tutaj dlaczego islam jest religią przyszłości. Matematyka nie bez powodu jest królową nauk i lubi oczywistość, z cyframi, liczbami się nie dyskutuje - tutaj nie ma rozważań "być może 5+2=9", 1+1 daje dwa, a 5-2 daje trzy, nie cztery, nie sto.

BRUTALNE NIEWYGODNE FAKTY: 

- "Biała" Ameryka wymiera. Ujemny przyrost naturalny w 17 stanach
- Statystyka która niszczy białą Europę - Przyrost naturalny islamistów i "non-muslim"
- Lista państw świata według przyrostu naturalnego

Biała cywilizacja WYMIERA przez AUTORYTET - PRAWICZKA Jezusa Chrystusa

Jesteś tym co jesz... Myślisz tak jak inni tego chcą


Jak Ci się wmawia już od noworodka, że seks tylko po ślubie, że seks to tak naprawdę temat tabu, że macanie cycuszków, lizanie się z dziewczyną w wieku nastu lat gdy hormony fiksują to grzech i będziesz smażył się na ruszcie w piekle z diabłami, że istnieje tylko miłość z jedynym partnerem do końca życia itd.

A to wszystko wypływa z UST mędrców w szatach którzy sami nie mają kobiet, żyją w celibacie dla zasady, otaczają się prawie całe życie facetami, ewentualnie... dziećmi. To k**** coś tu nie halo! Jaki to autorytet do ch***?
Chodziłbyś do trenera personalnego z nadwagą +70 kg, ważącego 140 kg, z posturą skinny fat po rady jak ćwiczyć, jak się odchudzać? - Raczej wątpię. A o porady przedmałżeńskie chodziłbyś do typa który przebywa prawie non stop w kręgu nieuprawiających seksu z kobietami facetów w sukienkach? Zastanów się dwa razy, ewentualnie dziesięć.

Jezus - Prawiczek, Mahomet - Bad boy


Islam z punktu naturalnego jest bardziej atrakcyjny dla mężczyzn. Możliwość posiadania kilku kobiet, zupełna dominacja co kobiety też lubią od zawsze, seks nawet z nieletnimi według sztucznych kanonów prawa, obiecane dziewice po śmierci i inne różne przedwyborcze obiecanki...

Co oferuje Jezus?

Nadstawianie drugiego policzka, mycie nóg innym, bycie ciepłą potulną kluchą, całe życie nie miał baby, nawet dzieci. Czy to ma być wzór do naśladowania? Kościół Katolicki do tego ustanowił sobie "ban" na seks, oficjalnie mocno piętnuje różne zboczenia - seks tylko ma być klasyczny, raz w miesiącu, po ślubie i takie tam pierdoły dla 70-letnich babć. Czasy się k**** zmieniły!

Nawet się nie dziwię, że jakieś ponad 600 lat po Jezusie powstało takie coś jak Mahomet i Islam, na przekór nienaturalnym zasadom wbrew ludzkości. Dzisiaj przede wszystkim w Europie mamy konsekwencję takich idei.

Napisz poniżej ile w Twoim mieście jest "restauracji" z kebabem

Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

- - - - -

Źródło zdjęcia:
https://milujciesie.org.pl/wp-content/uploads/2016/05/Jezus_i_Mahomet-723x347_c.jpg

1 komentarz:

 1. Sorry, ale Twoja interpretacja mija się faktami historycznymi.

  W czasach kiedy Europejczycy oraz Amerykanie poważniej traktowali swoją wiarę - czyli jeszcze jakieś 70 lat temu, dzietność wśród białych była bardzo duża. Podobna jak obecnie w rodzinach muzułmańskich. Katolicyzm/prawosławie/protestantyzm jakoś więc nie przeszkadzał nikomu w rozmnażaniu.
  A Casanova, agent weneckiej inkwizycji, niby był muzułmaninem?
  A co bogatą tradycją erotyczną katolickich Włoch, katolickiej Hiszpanii, katolickiej (do pewnego momentu) Francji, katolickiej I RP?
  A jak to wyglądało na dworze papieskim w XVI-wieku?
  A jak współcześnie wygląda w katolickiej Ameryce Łacińskiej i na katolickich Filipinach?
  "Nawet się nie dziwię, że jakieś ponad 600 lat po Jezusie powstało takie coś jak Mahomet i Islam, na przekór nienaturalnym zasadom wbrew ludzkości." - Mahomet wyrastał akurat w środowisku pogańskim, które było przenikane przez wpływy żydowskie i heretycko chrześcijańskie. Jego "objawienie" nie było więc w żaden sposób buntem przeciwko chrześcijańskiej etyce seksualnej.
  "seks tylko ma być klasyczny, raz w miesiącu" - nigdy Kościół nie głosił takich tez.

  OdpowiedzUsuń