ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

poniedziałek, 5 lutego 2018

Dlaczego inwestowanie w cloud mining to głupota? - Niewygodna prawda

Większość ludzi nie potrafi liczyć!


Dlaczego matematyka jest nazywana królową wszystkich nauk?

W matematyce nie ma fałszu, jest tylko prawda, nie ma dywagacji typu "Co autor miał na myśli?"; matematyka to prostość i oczywistość, 2 + 2 = 4, nie 5, ani nie jeden, zawsze 4. W schematach Ponziego prezentowana jest inna matematyka - wpłacasz 2 $, wypłacasz po miesiącu 3 $. Takim tworem myślowym karmieni są klienci którzy inwestują w cloud mining. 

Czym jest Cloud Mining? 

Wpłacasz pieniądze do jakieś strony, firmy zwał jak zwał, która zajmuje się profesjonalnym kopaniem kryptowalut i ona dzieli się z Tobą prowizją. W praktyce wygląda wszystko pięknie, ale ni jak to ma się do rzeczywistości. 

Dlaczego inwestowanie w cloud mining to głupota? - Niewygodna prawda

Nieopłacalne duże ryzyko


- Po pierwsze większość firm reklamujących się w internecie z tymi usługami to klasyczne SCAMy, jest nawet ostrzegający wątek założony o tym w 2014 roku na potężnym forum o tematyce Bitcoina i kryptowalut.

- Nigdy nie dowiesz się tak naprawdę czy Twoje pieniądze są realnie inwestowane w kryptowaluty nawet pomimo zapewnień na stronie, filmikach, zdjęć itd.

- Pamiętaj, że w początkowej fazie w przypadku piramid finansowych zawsze są wypłacane prowizje, zyski, ale im dalej w las tym ciemniej - miej to na uwadze!

- Samo kopanie, sprzęt, prąd - ogólnie koszta - są czymś dość drogim! A zwrot z zainwestowanej koparki zwraca się czasami nawet NIEKIEDY PO PARU LATACH. W zależności od ceny kryptowaluty

- Trudność kopania coinów cały czas rośnie, przede wszystkim tych głównych. Wydobycie jest coraz trudniejsze, więc należy wliczyć koszt zużycia sprzętu, oraz większą konkurencję! - O tym mało kto Ci szczerze powie tylko obieca cuda na kiju.

- Rok temu samo kupienie Bitcoina, Ethereum na giełdzie kryptowalut było o wiele bardziej opłacalne niż kopanie! Przykładowo za samo kupno miałbyś zwrot z inwestycji 1500%, a przy zainwestowaniu koparki obiecane np. 10 czy 20%. Różnica jest diametralna.

- Pojawienie się nowego sprzętu do kopania na rynku - Konkurencja nigdy nie śpi! - Pamiętaj! Przykładowo firma "x" ogłosi pojawienie się bardziej wydajnego sprzętu o np. 5x i co wtedy? Musisz zainwestować bądź Twoja firma cloud miningowa będzie musiała to zrobić, bo inaczej zje ją konkurencja. Wlicz ten wydatek w tą cenę, bo taka sytuacja się już zdarzyła. Ludzie potrafili zamrozić na pół roku swoje pieniądze czekając na nowy sprzęt, a w tym czasie cena danej kryptowaluty urosła 3-krotnie.

Inwestuj z głową - Nie licz w internecie na stały pasywny dochód po wpłacie "X" kwoty


Bardzo dużo w ostatnim czasie mówi się o kryptowalutach, Bitcoinie, czy koparkach kryptowalut. Nawet najwięksi YouTuberzy np. Gonciarz nagrał dość niedawno filmiki o tej tematyce, również o "górnikach" na rynku cryptocurrency.
Ja z szacunku do moich czytelników przestrzegam przed inwestowaniem w tego typu programy, bo "dzielnie" się zyskiem w internecie z jakiś programów typu wpłać 500$, a miesięcznie otrzymasz 10% "zawsze" ma swoją długą i niestety ciemną stronę.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
https://www.bitpal.co.uk/wp-content/uploads/2017/12/175-bitcoin-cloud-mining-pm.jpg

1 komentarz: