ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

piątek, 2 lutego 2018

Islamski wywiad sprowokował konflikt na linii Polska - Izrael

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta


Jak zwykle plebs czyli stado baranów został zachwycony głównymi informacjami z mainstremu - z telewizji i portali na usługach rządo-korporacji - żydzi, polacy, niemcy/naziści, obozy koncentracyjne i II WŚ czy może być coś lepszego? Nikt nawet przez chwilę nie zastanowił się - why? Tylko jak świniom rzucono do koryta temat (czyt. żarcie) i zaczęła się jatka od dobrego tygodnia.

Angela Merkel i Saudowie
Za plecami Europy... Źródło zdjęcia

Czy tak trudno było przewidzieć, że to wywoła burzę? - No nie wydaje mi się...

Wyjaśnimy sobie na początku kilka prawd, faktów, podstaw do dalszej dyskusji, bez tego się nie obędzie, bez tego nie uzyskamy konkretnych odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania. Zacznijmy od cytatu Tima Robbinsa:

Bez względu na to, czy patrzysz z prawicy, czy lewicy, jeśli oglądasz telewizję, skumulujesz w sobie nienawiść. Nienawiść abstrakcyjną. A do tego właśnie dążą niektóre ośrodki władzy, wielu chce, byśmy byli podzieleni.

Komu najbardziej zależy na konflikcie Polsko - Izraelskim, kto najwięcej ugra?
- Islam

Kto jest największym wrogiem Islamu? 
- Tu jest mały bardzo kluczowy haczyk, bo Islam dzieli się na przeważających sunnitów (Arabia Saudyjska synonimy ropa, Stany Zjednoczone = Żydzi) i szyitów (przede wszystkim Iran). Sunnici nienawidzą najbardziej Szyitów, są oni dla nich największym wrogiem, później są Żydzi, Chrześcijanie i niewierni.

1. Nie wiem ile razy, Ty zapewne też słyszałeś o konflikcie na linii Stany Zjednoczone - Iran. Teheran, bomby atomowe, broń jądrowa, zły Iran itd. Jak nie wierzysz, wpisz sobie w Google i przeczytaj dowolny artykuł na ten temat.
- Dlaczego USA chce zaatakować Iran?

Rozmieszczenie baz wojskowych Stanów Zjednoczonych w okół Iranu
Rozmieszczenie baz wojskowych Stanów Zjednoczonych w okół Iranu - Źródło zdjęcia

2. Liderem gospodarczym w Europie są Niemcy - to mózg operacyjny Unii Europejskiej. Na 100% słyszałeś o imigrantach, o przyjmowaniu uchodźców, o islamizacji w Europie, o wywieraniu wpływu na Polskę przez przede wszystkim Niemcy.

Angela Merkel utrzymuje bardzo dobre stosunki z Arabią Saudyjską, dowody:

- Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech
- W ciągu pół wieku Arabia Saudyjska zainwestowała w radykalizację islamu na świecie ponad 76 mld euro!
- Niemcy-Arabia Saudyjska: współpraca wojskowa i policyjna
- Arabia Saudyjska się zbroi. Niemcy wspierają dyktatorskie reżimy?
- Niemcy: rekordowa sprzedaż broni na Bliski Wschód
- MŚ 2018: Arabia Saudyjska sprawdzi reprezentację Niemiec

Co to oznacza? 

Arabia Saudyjska ma potężne wpływy w politykę Niemiec, czyli tak naprawdę Europy - Unii Europejskiej. Stąd też pojawienie się polityki miłości do imigrantów, przyjmowanie ich, budowanie meczetów, płacenie im zasiłków.

3. KATOLICKA POLSKA SPRZECIWIŁA SIĘ PRZYJMOWANIU UCHODŹCÓW RELIGIJNYCH


Islamski wywiad sprowokował konflikt na linii Polska - Izrael

Środki masowego przekazu, nawet jeżeli im nie wierzymy, jeżeli uważamy, że kłamią, mają na człowieka olbrzymi wpływ, ponieważ ustalają mu listę tematów, ograniczając w ten sposób jego pole myślenia do informacji i opinii, jakie decydenci sami wybiorą i określą. Po pewnym czasie, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, myślimy o tym, o czym decydenci chcą, abyśmy myśleli (najczęściej są to sprawy błahe, lecz celowo wyolbrzymione, albo fałszywie przedstawione problemy). Dlatego ktoś, kto mniema, że myśli niezależnie, ponieważ jest krytyczny wobec treści przekazywanych mu przez środki masowego, przekazu – jest w błędzie. Myślenie niezależne to sztuka myślenia własnego, osobnego, na tematy samodzielnie wywodzone ze swoich obserwacji i doświadczeń, z pominięciem tego, co usiłują narzucić mass media. - Ryszard Kapuściński

Pretekst zawsze się znajdzie - w tym przypadku iskierką zapalną była historia i przeinaczanie faktów historycznych. Sprawa dość idiotyczna, błaha - na terenie Polski naziści czyli dzisiejsze Niemcy budowali obozy zagłady do masowej egzekucji ludzi. Obozy były w Polsce - to prawda, z tym nie sposób się nie zgodzić, ale były one budowane przez okupanta.

Kogo nie ma w tym konflikcie? - ISLAMU

Za to jest kłótnia na arenie międzynarodowej bardzo katolicko stojącej Polski przeciwko Żydom, z powodu niemieckiego przeinaczania faktów w swoich sponsorowanych przez islam mediach.

Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem


Jedna kluczowych wielu zasad prowadzenia wojny - sztuki dyplomacji. Arabia Saudyjska ma wiele wspólnych interesów ze Stanami Zjednoczonymi w których za sznurki pociągają Żydzi - powiesz haha co za cymbał kolejna teoria spiskowa na temat żydów...

System Rezerwy Federalnej - FED - najważniejsza instytucja finansowa USA. Ich ostatni przewodniczący:

Alan Greenspan 1987 - 2006... urodził się w żydowskiej rodzinie
Ben Bernanke 2006 - 2014 ... urodzony w rodzinie żydowskiej
Janet Yellen 2014 - 2018... urodziła w żydowskiej rodzinie

Wychodzi na to, że Arabia Saudyjska, Stany Zjednoczone, Niemcy oraz Izrael to kółko wzajemnej adoracji. Niemcy tak naprawdę są tylko sterownikiem w Europie bo sponsoruje ich Arabia Saudyjska która dyktuje warunki na rynku ropy którą potrzebuje USA.

"Bardziej boję się trzech gazet niż trzech tysięcy bagnetów." - Napoleon Bonaparte

Podsumujmy: 

- Amerykańskie bazy wojskowe są nastawione w okół szyickiego Iranu znienawidzonego przez Arabię Saudyjską
- Niemcy mocno współpracują z Arabią Saudyjską, są przez nich tak naprawdę już kupieni (imgranci itd.)
- Stanami Zjednoczonymi kontrolują Żydzi którzy muszą działać pod naporem dyplomatycznym sunnitów
- Katolicko-Chrześcijańska Polska przeciwstawia się na tle historycznym z żydowskim tłem Niemcom sponsorowanych przez Saudów

CAŁA OPINIA PUBLICZNA W POLSCE W TYM MOMENCIE ZAPOMNIAŁA O ISLAMSKIEJ FALI IMIGRANTÓW W EUROPIE A SWOJE OKO NIENAWIŚCI SKUPIŁA TYM RAZEM NA JUDAIZMIE

Świetna zagrywka taktyczna na arenie międzynardowej, do tego nikt nie podejrzewa oto Arabii Saudyjskiej (islamu sunnickiego) która pociąga za wszystkie sznurki w tym teatrze. W mediach czy nawet "niezależnych" blogerów, publicystów o tym nie przeczytasz.

Islam to religia przyszłości czy tego chcesz czy nieTak to właśnie miało wyglądać - katolicka Polska w oczach świata przedstawiona jako rasiści, jako mordercy, szkalują najbardziej nienawidzony na świecie naród (rasę), a sami Polacy gotują się ze złości o zakłamaniu zagranicznych mediów i piętnowaniu ich na arenie międzynarodowej.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
https://vignette.wikia.nocookie.net/weltenbibliothek/images/6/64/Acco.png/revision/latest?cb=20150724135622

1 komentarz: