ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

piątek, 16 marca 2018

3 największych Polaków - Papież, Pudzin, Popek

Każdy go kochał, nawet lewackie psy na chwilę się nawróciły - płakały jak umierał!


   Dla większości Polaków słowo papież to synonim Jana Pawła II aka (ej kej ej) Karola Wojtyły. Nie ma żadnego papieża lewackiego Bergoglio czy Franciszka o którym jest więcej teorii spiskowych niż dywagacjach na temat zamachu 11 września 2001 roku na WTC (powinno być WTF?!). Ratiznger ewentualnie Benedykt był Niemcem, był nudny, nikt o nim już nie pamięta - słusznie przeszedł na emeryturę.

Jan Paweł II był bossem największej organizacji na świecie! Grubo ponad 2 miliardy ludzi! Chapeau bas! Żaden piłkarz, polityk szybko nie dorówna takiej "popularności".

JP II był pierwszym (drugim od początku) papieżem nie Włochem od 1522 roku. Znał biegle 7 języków obcych (angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski, mówił też po łacinie, oraz przemawiał po litewsku, ukraińsku, czesku i węgiersku). Uwielbiał sport, jako pierwszy papież odwiedził synagogę, meczet, kościół luterański. Kto choć raz czytał lub obejrzał jego biografię ten szanuje po wieku tego polskiego ziomka.

Jego oceny w szkole to obłęd geniuszu, same bardzo dobry lub celujący:
Dyplom magistra
Matura - Świadectwo dojrzałości

Postrzelił go Alibaba (Ali Agca)...

Karol nie dość, że został papieżem, to jeszcze przeżył nieudany zamach! Kula którą dostał przeszła dosłownie na milimetry tuż obok najważniejszych organów jak tętnica główna czy rdzeń kręgowy. Brak mi słów po prostu, był to papież pełną gębą, zasłużony szacunek 10/10.

3 największych Polaków - Papież, Pudzin, Popek

Zdominował swoją dyscyplinę aż dzisiaj


Mariusz Pudzianowski - zdobył 5-krotnie MŚ jako strongman, nikt inny tego w historii tej dyscypliny nie dokonał. Tak samo jak nie pokonał go na tle Europy. Strongman to dyscyplina międzynarodowa bez względu czy jesteś z Kanady, Chin czy Kongo.
W przypadku Adama Małysza jest to zakres przede wszystkim do Europy, do tego nasz skoczek nie wygrał wszystkiego, nie zdobył nigdy złota olimpijskiego, nie zdominował swojej dyscypliny. Robert Lewandowski również nie jest najlepszy, bo stąpa tuż za Messim, Ronaldo i Cavanim. Tak jak w przypadku Pana z wąsem nie ma szans na globalne zdominowane swojego fachu.

Pudzian to zrobił, Pudzian tego dokonał. "Dominator" pomimo, że wygrywał zawody miał najlepszą sylwetkę, wręcz kulturystyczną w porównaniu do innych zalanych tłuszczem siłaczy. Mało kto o tym wie, ale Mariusz siedział 19-miesięcy w więzieniu gdy stanął w obronie chłopaka bitego pod klubem przez lokalnego "gangusia".

Hejterzy i biedacy go nienawidzą za to, że się sprzedał (cokolwiek to znaczy), przedsiębiorcy go podziwiają. Pudzianowski wykreował siebie jako markę, świetnie odnalazł się w biznesowym półświatku, potrafił triumfy przekuć na sukces finansowy i medialny. Jest właścicielem firmy logistyczno-transportowej - Mariusz Pudzianowski Transport. Nie spoczął na laurach w sporcie, przerzucił się na walki w formule MMA, występuje na galach KSW.

Pudzianowski nie ulega poprawności politycznej, na swoim koncie na Facebooku nie raz wypowiada się radykalnie na różne społeczne tematy jak np. imigranci. Bez wątpienia go można lubić bądź nie, ale nie w sposób nie docenić za to co już osiągnął.

*Tak to prawda swojego Hummera H2 zagazował...

Większość go nie znosi, a on nadal robi swoje i idzie do przodu!


Tak wiem doskonale, że jak zobaczyłeś słowo POPEK to od razu zaczęła Ci cieknąć piana z pyska, z frustracji itd. O gustach muzycznych się nie dyskutuje, jeden lubi Disco Polo, drugi Erica Claptona, inny jeszcze marynarskie szanty, a ktoś jeszcze rappoptechnohiphopolo Popka.

Popek Monster to książkowy przykład osoby sukcesu

Wiara w siebie za to cenię Popka. Gangster, kryminalista, emigrant na banicji za wyroki, koleś z bram, niepełnej rodziny, typowy osiedlowy dres, zawadiaka, muzyk, raper, sportowiec, fighter, podobno teraz niepijący alkoholik (coś jak raper Peja czy Kękę), były narkoman, bez wykształcenia, jego wypowiedzi nie są elokwentne, wiele osób go nienawidzi za to, że osiągnął sukces, za to, że jest tym kim jest czyli sobą, konsekwentnie realizuje swoje marzenia.
Ma fanów, ma publikę, ma pieniądze, ma fejm, jest znany, ciężko w internecie spotkać osobę która by go nie kojarzyła. Pomaga społecznie, udziela się w charytatywnych inicjatywach. Większość nim gardzi, ale ja go właśnie doceniam, że pomimo tak wielu wrogów on nadal jest na świeczniku.


Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia:
http://4.bp.blogspot.com/-gkOStwkeXus/UzzW0ND6RwI/AAAAAAAABpQ/6JO-nRKxa4k/s1600/juanpabloII.jpg
https://i.wpimg.pl/O/600x350/d.wpimg.pl/1673842840-84517936/popek.jpg
http://www.mmarocks.pl/wp-content/uploads/2016/12/pudz.jpg

1 komentarz:

 1. P jak Polański
  P jak Polak
  P jak Pudzian
  P jak Popek
  P jak Papież Paweł Janek

  OdpowiedzUsuń