ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

poniedziałek, 5 marca 2018

Hashgraph czyli koniec ery blockchain, Bitcoina + Teoria spiskowa

250 000 transakcji na sekundę


Ile w tym Waszym "rewolucyjnym" Bitcoinie i przestarzałej technologii z przed dobrej dekady czeka się na potwierdzenie transakcji? Około 10 minut. Niezbyt to fajnie wygląda, ale spokojnie przejdźmy dalej bo rynek kryptowalut jest olbrzymi. Weźmy na ruszt drugiego giganta Ethereum. Czas? Około 20 sekund... Zdecydowanie lepiej, ale nadal marnie to wygląda przy Hashgraph.

Najbardziej odwzorowujące na "życiowe produkty" porównanie pomiędzy technologią Hashgrah, a Blockchain wyglądałoby właśnie tak:

💎 Hashgraph to synonim słów Ferrari, Bugatti, Roll-Royce

💩 Blockchain to stara Skoda Octavia, Fiat Punto i Volswagen Passat w TDI 1.9

Hashgraph czyli koniec ery blockchain, Bitcoina

Spokojnie, aktualnie jeszcze żadnego coina związanego z technologią Hashgraph nie ma, ale jego pojawienie się jest tylko kwestią czasu. Technologia ta oficjalnie nie ma błędów, a według niektórych (tutaj są za i przeciw) ma błąd w postaci faktu, że jest OPATENTOWANA.

MEGA POTĘŻNA TEORIA SPISKOWA 
Dlaczego cena Bitcoina tak nagle rosła pod koniec roku 2017?

Dziwnym zbiegiem okoliczności gdy powoli do mainstreamu wchodziły rekordowe ceny Bitcoina i technologii blockchain, w tym samym czasie swoje pierwsze kroki stawiał Hashgraph.
Technologia szybsza, bezpieczniejsza, dokładniejsza.

Hashgraph czyli koniec ery blockchain, Bitcoina + Teoria spiskowa

Co powinieneś wiedzieć o Hashgraph?


1. Śledź na bieżąco czy firma Swirlds nie ma zamiaru przypadkiem wejść na jakąś giełdę. To jest więcej niż pewne, że akcje wystrzeliłby w kosmos jak rakiety Elona Muska!

2. Cały czas pilnuj i śledź info czy, a raczej powiedziałbym kiedy na rynek trafi jakaś kryptowaluta związana z technologią Hashgraph.

Prawdziwa potężna rewolucja, a nie mały buncik dopiero nadchodzi!


Pamiętaj czytelniku, że technologia blockchain wystartowała w 2009 roku, więc lada moment i minie dobra dekada! Technologia ta jest przestarzała i nieefektywna na dzisiejsze czasy - ery mobile. Ma wiele błędów, choć niestety ciągle jest niesłusznie promowana. Ludzie odeszli od świeczek i lamp naftowych na rzecz żarówek z żarnikiem, później energooszczędnych, następnie diod LED itd. Człowiek idzie zawsze z duchem lepszej i wydajniejszej technologii. Najzabawniejsze jest to, że na rynku 100 największych kryptowalut mamy tylko 3 z technologią DAG:

1. Byteball (Najlepsza kryptowaluta na rok 2018 - BYTEBALL)
2. IOTA
3. NANO

*Powyższe kryptowaluty są uporządkowane odpowiednio w kolejności od najlepszej. Pozostały rynek jest w większości oparty na blockchainie który odejdzie do lamusa (wyjdzie z mainstreamu) prawdopodobnie przed 2020 rokiem.

O Hashgraph:

- Oficjalna strona Hashgraph (choć jest już nowa wersja)
- Twitter
- Facebook
- Leemon Baird - Co-Founder/CTO of Swirlds and inventor of Hashgraph

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

 - - - - -

Źródło zdjęcia: 
https://www.coinwire.com/wp-content/uploads/hashgraph.jpg

9 komentarzy:

 1. Anglojęzyczny artykuł:
  https://wanzlik.blog/introducing-the-hashgraph-consensus-algorithm/

  OdpowiedzUsuń
 2. To wcale nie teoria spiskowa, tylko przyszłość. Jeśli jakaś waluta chce wejść do mainstreamu, to musi być w stanie realizować ilość transakcji na poziomie obecnej karty Visa, czyli żadna z topowych krypto się w to nie wpisuje, właśnie może po za tymi 3 wymienionymi. Mimo wszystko nie uważam, że pogrzebie to blockchain, bo dla niektórych zastosowań jego wydajność będzie wystarczająca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe. Jeśli to prawdziwe to będzie można zarobić kupując na początku.

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie najbardziej smieszy to jak ludzie laicy co weszli rok temu czarują cały czas tego bitcoina i swoje kryptowaluty które trzymają, łudzą się że to cokolwiek wskóra, brak wielu osobom twardej dupy na tym rynku

  a te bajeczki że bitcoin zmiecie świat finansów, banksterkę to nawet szkoda komentować

  OdpowiedzUsuń
 5. Kto wie. Kiedyś też mówili, że auta nie potrzebne a teraz wszyscy mają. Trudno powiedzieć co bedzie z tą walutą. Czytałem komentarz ,że w Japoni jest to traktowane jako waluta

  OdpowiedzUsuń
 6. Blockchain można porównać do wysyłania dzisiejszych przelewów też idą pare godzin tutaj bitcoin idzie w ok. 10 minut także można go porównać do przelewów które są bardzo wygodne a nie do płatności. Płatności może polepszyć własnie ta nowa technologia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Napewno warto śledzić rozwój tych nowinek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam
  Czy znacie jakieś polskie strony z opisem technologii hashgraph. Można link?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze podobno nie ma na niej żadnej kryptowaluty opartej i nie wiadomo czy w ogóle będzie. v-Bet.pl interesuje się tą technologią by ją wprowadzić.

   Usuń