ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

poniedziałek, 26 marca 2018

Zlizywanie przez DZIECI śmietany z kolan KSIĘDZA - Najbardziej CHORY news tej dekady!

Internet nadal pamięta


Na wstępnie chciałbym zaznaczyć, żeby nie było - do każdej religii nic nie mam - nawet szacunku. Uważam to za durny wymysł prehistorycznych ludzi którzy tłumaczyli sobie różne zjawiska jakimiś opowiastkami o czymś czego sami nie są logicznie wytłumaczyć.

Naprawdę to była pianka do golenia

Tak oto zrodziły się po latach takie jednostki jak księża. Niektórzy z nich swego czasu kazali małym dzieciom zlizywać śmietanę z kolan w imię k**** czego? - Dobrej zabawy? Osobiście brakuje mi słów na degenerację psychiczną takich oto ludzi.

Zlizywanie przez DZIECI śmietany z kolan KSIĘDZA - Najbardziej CHORY news tej dekady!

To wydarzyło się naprawdę


Nie dość, że na lokalnym podwórku wyciekł ten news i było głośno oraz żenująco-śmiesznie, to informacja wypłynęła do zagranicznych mediów. W Rosji też się dowiedzieli. Zlizywanie przez dzieci śmietany z kolan księdza w klapach ze skarpetami? Brakuje jeszcze tylko Kubusia Puchatka i zupy warzywnej.

Zlizywanie śmietany z kolan księdza
Źródło

Zaślepieni fanatycy bronili księdza tak jak naziści Hitlera


Uczniowie gimnazjum salezjańskiego w Lubinie i ich rodzice nie rozumieją zamieszania, jakie wybuchło po publikacji zdjęć ze szkolnych otrzęsin.

Durni rodzice uważali, że kultywowanie tradycji (czyli lizanie kolan było w Lubinie już dobrze znane od lat) jest czymś normalnym i nie dostrzegają kuriozum całej sytuacji. Podobnie jak i wielu sługusów Hitlera nie dostrzegało nic złego w paleniu Żydów, czy Polaków.

Księża żyjący w celibacie, otaczający się dziećmi, lizanie śmietany z kolan, Rydzyk jeździ Maybachem od bezdomnych, a w Świebodzinie zbudowali największy na świecie posąg Chrystusa - czy kogoś tu nie pojeb***? Brak mi słów na tą psychologiczną patologię, na ludzką naiwność, wiarę w fałszywych dwulicowych ludzi i postawy godne potępienia.

Ksiądz pedofil
Źródło
Zlizywanie z kolan śmietany - Lubin
Źródło
Ksiądz Lubin - Otrzęsiny
Źródło
Zboczony ksiądz Marcin Kozyra
Źródło

Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
https://i.wpimg.pl/623x463/e5.pudelek.pl/1004639ca0d6b327f61b7f51f60ffe9e9f763e9a

1 komentarz:

  1. To tradycja wywodząca się jeszcze z czasów pradawnych Słowian, którzy zlizywali miód z kolan druidów, w celu ułaskawienia Światowida :D

    OdpowiedzUsuń