ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

piątek, 13 kwietnia 2018

"Bosi Beduini z pustyni będą wznosić wysokie budowle" - Proroctwo Mahometa się spełnia?

Europa w gospodarczej stagnacji


Mieszkańcy Starego Kontynentu niestety nadal żyją w przeświadczeniu, że to oni dyktują warunki na świecie, że to właśnie cały świat kręci się w okół nich i to od nich wszystko zależy. Typowa biała niesłuszna duma, poczucie niesłusznej wyższości.

A jak jest naprawdę?

Europa to tylko 7% ogólnej populacji na świecie - powiedzmy sobie szczerze, jest to mało! Jesteśmy naprawdę maluczcy, oraz święcie przekonani o naszej wielkiej sile - zarówno gospodarczej, jak i militarnej. Gdy nasze wybujałe ego przyćmiewa nam spojrzenie na realną rzeczywistość w tym samym czasie arabski świat buduje najlepsze, największe, najbardziej prestiżowe i wszystko co naj... od akwarium, park rozrywki, galerię handlową, po budynki na świecie. Podobny wyścig w byciu "naj" widać od dłuższego czasu w niektórych krajach azjatyckich, a przede wszystkim w Chinach.

"Bosi Beduini z pustyni będą wznosić wysokie budowle" - Czyż tak nie jest?

Mahomet to przewidział


Prorok islamu pozostawił po sobie nie tylko Koran, ale także zaskakujące przepowiednie o losach świata. Chcąc nie chcąc trudno się z nimi nie zgodzić jak np. "Bosi Beduini z pustyni będą wznosić wysokie budowle", a Eufrat odsłoni kiedyś ludziom "górę złota".
Przypomnijmy, że to właśnie w Dubaju jest najwyższy budynek na świecie. Katar organizuje Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej. W Arabii Saudyjskiej w sercu Islamu jest największy na świecie kompleks hotelowy z wieloma budowniczymi i nie tylko rekordami świata,

Jeddah Tower - wieżowiec w budowie od 2013 roku w mieście Dżudda w Arabii Saudyjskiej,o planowanej łącznej wysokości ponad 1000 m, co wystarczy do przejęcia tytułu najwyższego wieżowca na świecie, który należy obecnie do Burdż Chalifa (828 m) w Dubaju.

Konstantynopol to przeszłość od 29 maja 1453


Od ponad 500 lat jedno z większych i przede wszystkim kluczowych miast Europy jest w rękach muzułmanów. Głos niektórych islamistów - imamów jest jednoznaczny, rzekłbym wręcz radykalny, fanatyczny. "Podbijemy Europę nie przelewając krwi" - patrząc na sytuację od kilku lat na Starym Kontynencie i związany z tym napływ imigrantów z Półwyspu Arabskiego czy Afryki (niby z powodu wojny w Syrii co jest kompletną bzdurą medialną) trudno się z tym nie zgodzić. W tym miejscu warto przypomnieć, że nie minęło nawet 100 lat od II WŚ, a według różnych przepowiedni np. Nostradamusa 3 WŚ ma być na tle religijnym, ma być tą ostatnią, tą najgorszą...

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
https://g.denik.cz/56/fa/hlf-dubaj_sip-1140.jpg

2 komentarze:

  1. MOIM ZDANIEM NOSTRADALNUSA NIE MA CO CALKOWICIE SLUCHAC, ALE TRZECIA WOJNA SWIATOWA NA PEWNO KIEDYS BEDZIE

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawe czy kiedyś dojdzie do 3 wś i te dubaje sraje zostaną zniszczone mam na myśli burdź syfa

    OdpowiedzUsuń