ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Jesteś patriotą? - A masz konto w polskim banku czy u Niemca?

O człowieku świadczą czyny nie słowa


Na pewno fajnie jest głosić patriotyczne hasełka, machać biało-czerwoną flagą. Brzmią one dumnie, budzą szacunek i poklask wśród opinii publicznej. Jednak bez realnych czynów to tylko czysty tandetny populizm.
Patriotą jest się 365 dni w roku, a nie tylko 3-maja, 11 listopada i 1 sierpnia... Nie oczekuj, że swoim portfelem wspierając zagraniczny potężny kapitał na lokalnym podwórku będziesz miał taniej korzystając z usług bądź produktów "sonsiada" zza Odry.

Jesteś patriotą? - A masz konto w polskim banku czy u Niemca?

Wyrzucanie śmieci na ziemię za którą ludzie oddali życie


To już jest bezczelny przykład antypatriotyzmu i po prostu bycia brudasem. Wedle powiedzenia - do własnego gniazda się nie sra - tak powinna wyglądać edukacja w szkołach państwowych oraz taki powinien być medialny przekaz. Niestety tak nie jest.
Dziś patriotyzm jest błędnie ukazywany, a rzekłbym eksponowany - bluza ewentualnie koszulka z orzełkiem na piersi, odpalona czerwona raca w dłoni, udział w marszu, a po całym przedstawieniu butelka po piwie do Wisły, opakowanie po czipsach na trawnik, zużyte opony i gruz do lasu. Osiągnięta polskość 100%.

Nie o taką Polskę walczyłem


Pewnie nie jeden były żołnierz AK przewraca się w grobie jak widzi ten dwulicowy patriotyzm. Nie będę miał numeru w polskim Plusie tylko w niemieckim T-Mobile lub francuskim Orange, bo przecież taniej chociaż to ta sama usługa i tak ze wszystkim.
Już pomijam fakt wpłacaniu swoich ciężko zarobionych pieniędzy na konto, a rzekłbym dobrowolnemu oddawaniu w ręce byłego okupanta z przed niecałych 100 lat których potomkowie mordowali bez żadnych skrupułów Polaków i gwałcili niewinne kobiety wraz z dziećmi.

Jeżeli jesteś patriotą, a nie fałszywym poplecznikiem otwórz konto w polskim banku - PKO BP.
Otrzymaj ZA DARMO 50 zł, a po spełnieniu warunków drugie 50 zł.

Przy zakładaniu konta wpisz kod polecenia: 519592909 tak jak na załączonym obrazku poniżej:

Konto w PKO - Kod Polecenia 519592909

Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
https://i.ytimg.com/vi/E3IqVFZCNVI/maxresdefault.jpg

1 komentarz: