ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

piątek, 30 marca 2018

Na czym polega nieświadoma islamizacja?

Jedząc kebaba osiedlasz araba


Słyszałeś o powiedzeniu: "Przez żołądek do serca" ?

Zaczyna się jak zawsze - niewinnie. Smakuje dobrze, nowinka kulinarna z innej części świata, jeden lokal z kebabem w mieście, drugi, trzeci... 15-nasty i tak dalej. Coraz więcej śniadych, a kebs na kaca powoli wpisuje się w tradycję - pytasz i co w tym złego? Podobnie jak z pierwszą stycznością z alkoholem - jest fajnie, szumi w głowie, humor dopisuje, a po latach nie jeden kończy na śmietniku życia.

Ile jest w Twoim mieście budek z donerem kebap? 

Odpowiedź zapewne dobrze znasz, ale nie jesteś świadom jak wielkie zagrożenie dla Ciebie za tym wszystkim stoi. Przecież nic złego się nie dzieje, więc czym się tu martwić? Otóż nic bardziej mylnego.

Jedzenie jest dla człowieka tuż po oddychaniu najważniejszym fundamentem - nie jesz = nie żyjesz, to proste, logiczne, trywialne. Stołując się nieświadomie w arabskim klimacie czy tego chcesz czy nie - wpływa to na Twój punkt widzenia. Szybkie tanie smaczne jedzenie = ok, nic w tym złego, niech sobie żyją, pracują, wszystko jest przecież spoko = islam is cool.

Na czym polega nieświadoma islamizacja?

Manchester City, PSG - w rękach muzułmanów


Nie oszukujmy się, ale piłka nożna to największa, najbardziej popularna rozrywka w Europie. Fanatyzm piłkarski przejawia się we wszystkich państwach od Grecji, po Niemcy, kończąc nawet na niewielkim San Marino.

Dziwnym zbiegiem okoliczności klub ze stolicy Francji (państwo najbardziej zdegenerowane) jest w rękach arabskich szejków. To nie jest 3-ligowy podwórkowy siatkarski beniaminek tylko piłkarski mistrz Francji, klub grający w Champions League, klub który stać na najlepszych zawodników świata jak np. Ibrahimovic, Cavani, Neymar. To samo tyczy się klubu z Premier League Manchesteru City - on podobnie jak PSG jest również w rękach muzułmanów.

Arabowie inwestują w dobrych zawodników co przekłada się na dobre wyniki - kibice i fajni są zadowoleni. Co w tym złego? Ważne przecież jest to, aby mój klub odnosił dobre wyniki! - kolejny raz nieświadomy fan powie - islam is good.

Przecież ich się nie wyrzuci z Europy - Oni już tu są


Najgłupsza rzecz na świecie? - Próba zjednoczenia dwóch zwaśnionych od ponad 1000 lat ze sobą kultur. W tym konflikcie chcąc czy nie chcąc zwycięsko wyjdzie islam - jest bardziej radykalny, agresywny niż miłosierne chrześcijaństwo. Jedni wjeżdżają ciężarówkami w tłum, drudzy malują kredkami na asfalcie różne "anty" hasła czy krzyczą na fejsbuku. Wojna to nie tylko czołgi i kule, ale i sztuka perswazji, dyplomacji, rabunków, prowokacji, szpiegostwa...

Imamowie z różnych krajów coraz bardziej otwarcie mówią, że Europa zostanie podbita bez żadnego wystrzału. Tak też się cały czas dzieje na Stary Kontynencie - biała cywilizacja wymiera, a muzułmańska rozmnaża się jak króliki. W niektórych państwach utworzyły się już potężne dzielnice gdzie nawet sama policja boi się lub ma po prostu nieformalny zakaz wstępu. Te strefy "NO GO" tylko z roku na rok będą się powiększać, tak jak i siła islamu w Europie.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
https://galeria.bankier.pl/p/d/0/aa7d481b1d3943-645-387-0-0-2180-1308.jpg

1 komentarz:

  1. Nie jem kebabów odkąd zacząłem ćwiczyć.

    OdpowiedzUsuń