ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

poniedziałek, 9 kwietnia 2018

W Europie Murzyni się kiedyś wybielą z powodu klimatu

Czarne będzie białe


Europa nigdy nie będzie "czarna" pod względem koloru skóry. Prędzej zostanie "mulata", lecz z biegiem czasu nawet i ten delikatny brąz wyblaknie. Natury się nie oszuka, chyba, że dojdzie do jakiś kuriozalnych i niewytłumaczalnych globalnych zmian klimatycznych, ale spokojnie - na to się na razie nie zanosi.

W Europie Murzyni się kiedyś wybielą z powodu klimatu

Mieszanie ras


Powiedzmy sobie szczerze, że tak naprawdę od ostatniego ćwierćwiecza - okresu 25 lat - doszło w Europie do mieszania się skrajnych ras - białej i czarnej. Polityka multi kulti w starzejących się Niemczech odniosła kompletną porażkę, a te słowa potwierdziła sama kanclerz Angela Merkel. Według danych statystycznych za kilka dekad w niektórych krajach islam stanie się religią dominującą.

Muzułmanom ostatnią rzeczą jaka przyjdzie do głowy jest integracja i współżycie z kulturą chrześcijańską. Oni z racji ideologii swojej religii nas nienawidzą i dążą do podboju Europy. Kontr postawą na nadmiar islamistów powinno być ściągnięcie fanatycznych katolików z Ameryki Południowej i Centralnej. Efekt takiego działania? Wojna na tle religijnym...

Klimat strefy umiarkowanej w Europie


Nie sprzyja murzynom, ciemnej karnacji i długotrwałej opaleniźnie - co prawda od tej zasady są delikatne temperaturowe wyjątki jak południe Grecji, Włoch, czy chociażby Hiszpanii/Portugalii, ale to nadal nie są "afrykańskie upały".
W krajach skandynawskich bądź wyspiarskich jak Islandia, Wielka Brytania, Irlandia trudno szukać 30 stopniowych upałów chociażby przez dobry miesiąc. To są raczej typowe deszczowe państwa, więc bez obaw można stwierdzić abstrakcyjną tezę, że "czerń z murzynów spłynie". Za 100 czy 200 lat pojęcie "białego murzyna" nabierze nowego znaczenia.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach! 

- - - - -

Źródło zdjęcia: 
https://www.thefamouspeople.com/profiles/images/michael-jackson-3.jpg

1 komentarz: