ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

Jak zarabiać na kryptowalutach?

Culturva - Kryptowaluty

Ważne: Jak wpłacić pieniądze do Binance?


Zobacz: Jak zarobiłem ponad 50 000 zł w kilka miesięcy na rynku kryptowalut? - PoradnikZapewne słyszałeś o kryptowalutach lub Bitcoinie, jeżeli jeszcze nie to uwierz mi na słowo - prędzej czy później usłyszysz. Jest to rynek warty w tym momencie 17.02.2018 bagatela:

Total Market Cap 504: $504 471 962 508 😮

Czyli na ten moment wynosi mniej więcej tyle co PKB całej gospodarki Polski. Szczerze to gdybyś na początku roku 2017* zainteresował się rynkiem kryptowalut to prawdopodobnie dzisiaj byś był bogatszy o kilkaset, a nawet kilka tysięcy %. Nie wszystko jeszcze stracone - market cryptocurrency dopiero raczkuje!

*02.03.2017 – 1 BTC = 1 268 $ - Bitcoin wart więcej niż złoto
*16.12.2017 - 1 BTC = 18 000 $ - Rekordowa cena

PKB gospodarki Polski
PKB gospodarki Polski

Analiza techniczna rynku kryptowalut - Nie musisz tego wiedzieć ⛔️


Nie martw się nie jesteś sam, wiele osób tak samo jak i zapewne Ciebie odstraszają te wydumane pojęcia - blockchain, proof-of-work, fork itd. Spokojnie... one są dla typowych nerdów, dla umysłów ścisłych - matematycznych. Tak jak nie masz zielonego pojęcia o produkcji banknotów czy monet - jakie związki chemiczne są zastosowane, jaki materiał został użyty, jakie są zabezpieczenia itd. tak samo nie powinna Cię obchodzić skomplikowana dogłębna analiza techniczna kryptowalut. Zostaw to, ta wiedza nie jest Ci potrzebna do zarabiania, tak samo jak inwestorom na Wall Street nie jest potrzebna wiedza o biciu monet w mennicy.

Gdzie kupić kryptowaluty? 


Przejdźmy jednak w końcu do konkretnych rzeczy. Kieruję się w życiu pewną zasadą którą i Wam polecam na przyszłość - jak zakładać konta to tylko i wyłącznie u najlepszych, największych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - najlepsi i najwięksi są dlatego najlepsi i najwięksi bo są nie bez powodu najlepsi i najwięksi.

Polska giełda do kryptowalut
Ku chwale ojczyzny!
BitBay - Największa i najlepsza Polska giełda do kryptowalut
😘

BitBay powstał w 2014 roku w Katowicach. Naszym celem było stworzenie platformy, której jeszcze wówczas nie było na polskim rynku - profesjonalną i jednocześnie intuicyjną giełdę umożliwiającą kupno i sprzedaż Bitcoin oraz Litecoin. Od początku firmą kieruje obecny CEO BitBay - Sylwester Suszek, osoba z dużym doświadczeniem ze świata finansów. Współtworzył on wcześniej dwie duże firmy z sektora finansowego, aby następnie, wraz ze wspólnikami, zbudować silną giełdę Bitcoin i innych cyfrowych walut. Giełda posiada około 500 000 użytkowników! 

BitBay - Polska giełda do kryptowalut

BitBay - jest jedną z najbezpieczniejszych giełd na świecie. Wymagana jest weryfikacja tożsamości z powodów obowiązujących przepisów prawa o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy. Do BitBay należy przesłać skan dokumentów tożsamości, oraz dokument potwierdzający adres np. wyciąg z konta bankowego.

Giełda cieszy się tak dużym gronem zaufania wśród użytkowników właśnie z powodu weryfikacji danych - masz pewność, że działasz uczciwie, z poważną firmą, legalnie działającą. Nie jest to szemrana strona gdzie trzeba podać tylko sam e-mail - należy stronić od takich stron! Właśnie wiele takich stron bez solidnej weryfikacji użytkownika liczy na sowite wpłaty, a za pół roku zwija interes razem z Twoimi pieniędzmi.

BitBay jest prosty w obsłudze, intuicyjny jak dla laika, przyjemny w obsłudze, giełda posiada też swój PROGRAM PARTNERSKI dzięki któremu możesz zacząć zarabiać 20% z prowizji giełdy od transakcji z Twoich poleconych.


http://bit.ly/jakwplacicdobinance
Made in China!
Binance - Potężny czerwony smok! Mają rozmach sk********! 🈵
*BARDZO WAŻNA INFORMACJA: Jak wpłacić pieniądze do Binance?

Binance czyli chińska ewentualnie hongkońska największa na świecie giełda do kryptowalut. Najbardziej zdumiewające jest to, że powstała ona w połowie roku 2017 i w pół roku stała się światowym gigantem, kryptowalutowym bestsellerem. Giełda posiada nawet swoją kryptowalutę którą po jej zakupie obniża nam jeszcze i tak już niskie opłaty transakcyjne.

Binance - Najlepsza na świecie giełda kryptowalut

Binance wyróżnia się bardzo przyjemnym interfejsem w porównaniu do innych, zaawansowanym analizatorem wykresów umożliwiającym m.in. rysowanie na wykresach oraz wykorzystywanie przeróżnych wskaźników (np. MACD lub RSI), fajną aplikacją mobilną na Androida oraz iOS'a a także bardzo sprawnie działającym supportem. Binance tak samo jak i Polska giełda BitBay posiada swój program partnerski dzięki któremu będziesz mógł zarabiać z poleconych użytkowników.


BitCantorKantor wymiany PLN na BTC, LTC
BitCantor - Idealne miejsce dla początkujących 👌

BitCantor - to nowa na Polskim rynku platforma do wymiany kryptowalut! Szybko i przejrzyście dokonasz tutaj zakupu lub sprzedaży kryptowalut takich jak Bitcoin (e-złoto) lub Litecoin (e-srebro) za złotówki. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna, strona działa 24 godziny na dobę.

BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalut

Strona kusi swoją intuicyjną obsługą oraz niską prowizją. Największą zaletą BitCantor, jest wręcz natychmiastowe bez rejestracji sprzedaż na złotówki dwóch wyżej wymienionych kryptowalut. Kantor współpracuje z największą Polską giełdą BitBay. Adres do korespondencji znajduje się w Katowicach, natomiast firma zarejestrowana jest w Wielkiej Brytanii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz