ZAMKNIJ TO OKNO

Kryptowaluty

Mobilne urządzenia do kryptowalut

Telefony Komórkowe - Smartfony - Urządzenia Mobilne - TANIO Jak zarabiać w internecie? - Poradnik MyPay Zamknij

Partnerzy

Jeżeli chcesz nawiązać współpracę ze stroną Culturva.pl - skontaktuj się z nami. Rozważamy na poważnie wszystkie możliwości partnerstwa.

Koszulki Culturva - Reprezentujesz wszystko

Binance - Najlepsza na świecie giełda kryptowalut zBLOGowani.pl Praca w domu

Cashandra
Cashandra (http://cash-andra.blogspot.com/) - to strona poświęcona ideologii wiary w siebie i we własne możliwości. Blog motywacyjny, o rozwoju osobistym, właściwym zarządzaniu pieniędzmi ("Pecunia non olet"), zdrowym odżywianiu, walce z ludzkimi słabościami, pomysłach na biznes, zakładach bukmacherskich, także o sportowych sukcesach i nie tylko. Znajdziesz tutaj również różne ciekawostki ze świata, historii, oraz ciekawe porady dotyczące nas samych jak i codziennego życia. Zachęcamy do częstego odwiedzania strony, panuje tutaj pozytywny nastrój. Przyjazny czytelnikowi! Strona została założona 20 sierpnia 2014 roku i z kolejnym rokiem odnosi coraz to nowe sukcesy.

BitBay - Polska giełda do kryptowalut
BitBay (https://bitbay.net/pl) - powstał w 2014 roku w Katowicach. Naszym celem było stworzenie platformy, której jeszcze wówczas nie było na polskim rynku - profesjonalną i jednocześnie intuicyjną giełdę umożliwiającą kupno i sprzedaż Bitcoin oraz Litecoin. Od początku firmą kieruje obecny CEO BitBay - Sylwester Suszek, osoba z dużym doświadczeniem ze świata finansów. Współtworzył on wcześniej dwie duże firmy z sektora finansowego, aby następnie, wraz ze wspólnikami, zbudować silną giełdę Bitcoin i innych cyfrowych walut. Więcej o BitBay przeczytasz tutaj.

BitCantor - Nowoczesny kantor wymiany kryptowalutBitCantor (https://bitcantor.com/) - to nowa na Polskim rynku platforma do wymiany kryptowalut! Bez zbędnych formalności, szybko i przejrzyście dokonasz zakupu lub sprzedaży kryptowalut takich jak Bitcoin, Litecoin.
Atuty kantoru:
- prosta i intuicyjna obsługa
- ekspresowa sprzedaż bez konieczności rejestracji
-możliwość rejestracji oraz weryfikacji konta, co skutkuje większymi limitami transakcyjnymi, oraz korzystniejszym kursem
- obsługa trzech najpopularniejszych kryptowalut jakimi są Bitcoin, Litecoin
- zabezpieczenie wg uznania klienta czy transakcja ma zostać zrealizowana gdy kurs jest niekorzystny

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy (http://www.c-o-w.eu/) - Blog został założony w lipcu 2012 roku. Znajdziecie na nim darmowe typy bukmacherskie jak i również ofertę płatną. Stronę wyróżniają przede wszystkim analizy typowanych spotkań. Daje to odwiedzającemu wgląd na to czym sugeruje się typer w danym meczu i wtedy sam może podjąć ostatecznie decyzję czy warto zagrać podany typ. Na stronie znajdziecie typy przede wszystkim z tenisa ziemnego (męskie rozgrywki ATP), ale nie tylko.

O autorze: 
"Obstawianiem meczów zajmuję się jakoś od czerwca 2009 roku, oczywiście z przerwami. Traktuję to jako pasję i ciekawy sposób spędzania czasu. Odkąd pamiętam interesował mnie zawsze sport - kiedyś to była przede wszystkim piłka nożna, dzisiaj tenis ziemny.
Aktualnie od kilku sezonów śledzę, przede wszystkim męskie rozgrywki ATP. Tenis uważam za bardzo sprawiedliwy sport gdzie sędzia praktycznie nie ma wpływu na końcowy wynik meczu w przeciwieństwie do piłki nożnej gdzie arbiter spotkania potrafi dać drużynie karnego z kapelusza czy zawodnikowi czerwoną kartkę za faul którego w rzeczywistości nie było. Tenis ziemny w mojej opinii jest dość sprawiedliwym sportem."

Głos Radykalnego Centrum/ Pacyficznych AtlantystówGłos Radykalnego Centrum/ Pacyficznych Atlantystów - Osobisty blog autora na temat historii jakiej nie poznasz w telewizji. Teorii spiskowych o jakich jeszcze nie słyszałeś. O globalnej polityce, układach, sojuszach międzynarodowych, walki o kontrolę nad światem! Blog prowadzony od lipca 2011 roku, ale... wcześniejszy blog (prowadzony od 2006 roku - Agora) został zamknięty z powodu... (link)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz